Parasol ochronny

Parasol ochronny

Wypożyczalnia mebli eventowych Jelenia góra

Lato to czas organizacji letnich eventów. Przyjęcia na świeżym powietrzu to najczęściej także bardzo udane spotkania. Nie zawsze jednak tak musi być. W chwili, gdy za bardzo świeci słońce, zebrani mogą odczuwać lekki dyskomfort. Na szczęście istnieje bardzo proste tego rozwiązanie. Mowa o letnim parasolu eventowych, którego płachta skutecznie osłoni gości.

Parasol do zadań specjalnych

Podczas organizacji swojego przyjęcia eventowego, z pewnością pomyślałeś o wszystkim. Zwłaszcza, jeżeli jest to wydarzenie które ma się odbyć na świeżym powietrzu, na przykład na tarasie. Skorzystałeś z usług wypożyczalni stołów i krzeseł, zadbałeś o muzykę i poczęstunek dla gości. Ale czy wziąłeś pod uwagę również wypożyczenie parasoli? To bardzo ważny element, który jest w stanie zapewnić kojący cień w nawet najbardziej upalny dzień. Twoi goście zapewne będą elegancko ubrani i mogą się czuć niekomfortowo przy nadmiernej ekspozycji na słońce. Parasole pozwalają również na lekką ochronę w przypadku przelotnych opadów mżawki. Pomyśl o potrawach i napojach znajdujących się na stolikach. Nie będzie im służyła zbyt wysoka temperatura. Odpowiednio ustawione parasole w kolorze kremowym to niezwykle elegancki dodatek.

Wesele na świeżym powietrzu

Organizacja wesela na świeżym powietrzu cieszy się coraz większym powodzenie, także w klimacie Polski. Na taką okazję koniecznie musisz uzbroić się w parasole eventowe. Możesz przy nich przyczepić kolorowe światełka LED, dzięki którym po zmroku cała aranżacja zyska niezwykłości. Wygodne parasole zapewnią twoim gościom ochronę szczególnie wówczas, gdy chcesz zrezygnować z użycia namiotów ogrodowych. Wówczas skorzystaj jedynie w wynajmu mebli eventowych i uzupełnij całość o parasole, które możesz ustawić w różnych konfiguracjach, na przykład w rzędach. Kremowy materiał doskonale pasuje do eleganckiego przyjęcia i jasnych mebli. Nie zaburzą one przestrzeni a wręcz przeciwnie, będą stanowiły jej interesujące uzupełnienie. Parasole ustawić można bezpośrednio przy stolikach albo stołach z potrawami, i dodatkowo je dociążyć, by dobrze trzymały się podłoża. 3 metry średnicy to bardzo dużo.