Projektor multimedialny BenQ MS 506

Projektor multimedialny od firmy BenQ zachwyca przede wszystkim ostrym i wyraźnym obrazem a jego stylowy wygląd tylko uwydatnia jego nowoczesność. W asortymencie naszej wypożyczalni mebli eventowych znajdują się jeszcze inne projektory.

Ostry obraz

Dzięki 97% współczynniku wypełnienia technologi DLP obraz jest bardziej intensywny, a czarny pozostaje czarny. Piksele są dostarczane jedne za drugim dzięki czemu obraz jest wyraźny, jego jakość jeszcze lepsza. Nawet w dobrze oświetlonych pomieszczeniach ten projektor osiągnie optymalny balans jasności i barw. Dzięki technologi BrillantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. 

Uniwersalny projektor

Projektor ten idealnie nadaje się dla firm, oferuje nam obraz o maksymalnej wielkości 300 cali. Doskonale nadaje się do oglądania filmów jak i do wyświetlania prezentacji multimedialnych. Jego bezprzewodowy pilot jest intuicyjny i nawet początkującym nie sprawi problemu. 3200 ANSI lumenów zapewni komfortowe użytkowanie nawet w oświetlonych pomieszczeniach, a jego matryca w technologii DLP znakomicie odwzoruje obraz zarówno w zakresie kolorów jak i ich kontraście. A z naszą wypożyczalnia stołów Warszawa w łatwy i przyjemny sposób zorganizujesz wynajem stołów pod projektor czy inne multimedia.