886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Rzuć okiem na projektor multimedialny

Wynajem mebli kraków

Konferencje i inne spotkania, podczas których ktoś będzie zabierał głos, nie mogą obejść się bez wykonania prezentacji multimedialnej. Ten niewielki szczegół może całkowicie odmienić postrzeganie wystąpienia wśród słuchaczy. Dlatego zadbaj o wyposażenie pomieszczenia w odpowiedni projektor multimedialny. Z pewnością większość prelegentów o niego zapyta i będzie chciało z niego skorzystać.

Mała skrzynka, wielkie możliwości

Projektor umożliwia wyświetlenie na ścianie, a jeszcze lepiej – na specjalnej tablicy, treści znajdujących się na podłączonym do niego komputerze. Nowoczesny projektor posiada szereg funkcji i właściwości, dzięki czemu uzyskany przez niego obraz jest bardzo wysokiej jakości. W naszej ofercie wypożyczalni mebli znajdują się projektory z najwyższej półki, używane przez profesjonalistów. To bardzo ważne, gdyż tylko wówczas uzyskasz naprawdę satysfakcjonujący efekt. Projektor możesz zestawić z laptopem także dostępnym w wypożyczalni. Dzięki temu uzyskasz sprzęt o wysokich parametrach, który idealnie sprawdzi się w gronie fachowców. Chyba nie ma nic gorszego niż obawa o sprzęt. Jego awaria w ostatniej chwil to mała katastrofa, więc należy zawczasu przygotować rozwiązanie tego problemu.

Wszędzie tam, gdzie liczy się obraz

W jakich sytuacjach można wykorzystać projektor multimedialny? Oprócz wspomnianych już konferencji i spotkań biznesowych, gdzie uczestnicy będą chcieli w formie graficznej zaprezentować omawianie przez siebie fakty, użycie projektora to dobry pomysł również przy okazji wesel, studniówek, komunii… Słowem wszelkich uroczystości, na których pokaz filmu lub zdjęć okazać się może interesującym urozmaiceniem dla gości. Decydując się na usługi wypożyczalni krzeseł i stołów, pomyśl o także takim elemencie wyposażenie. Wystarczy jedynie gładka, biała ściana lub zawieszona specjalnie rozwijana tablica, by móc pokazywać znacznie powiększony obraz z komputera. Co ważne, ustawienie rzutnika nie jest kłopotliwe. Wystarczy, że użyty zostanie w tym celu stół, a nawet niewielki stolik, jeżeli pomieszczenie nie jest wyposażone w półkę przeznaczoną do tego celu. Wysokość obrazu reguluje się przez nóżki o różnorodnej wysokości.