886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Projektor krótkoogniskowy – bajeczne wrażenia

 

Wynajem mebli Jelenia góraProjektor krótkoogniskowy marki Sanyo o bardzo wysokiej jasności 1500 ANSI, potrafi z odległości jednego metra wyświetlić obraz o przekątnej dwa metry i rozdzielczości 1024 na 768 pikseli. Dzięki temu małym nakładem pracy uzyskasz świetne rezultaty gdziekolwiek zdecydujesz się na jego użycie.

Dobra prezentacja

Użycie projektora jest niezbędne w trakcie organizowania jakiegokolwiek eventu. Z pewnością przygotowałeś się już na każdą okazję, może zadbałeś także o skorzystanie z usług wypożyczalni krzeseł Poznań, ale efekt końcowy wcale nie będzie perfekcyjny. Dzięki zastosowaniu projektora krótkoogniskowego, efekt finalny porazi swoją doskonałością. Rekomendujemy stosowanie tego urządzenia w połączeniu z ekranem projekcyjnym. Wówczas jakość wyświetlanego obrazu będzie najlepsza. Szalona funkcjonalność tego sprzętu sprawia, że może on nawet zastąpić telewizor i zaoferować obraz o naprawdę wysokiej jakości. Szkoda byłoby z tego nie skorzystać.

Projektor krótkoogniskowy, czyli co?

Mówiąc skrótowo, projektor krótkoogniskowy pozwala na wyświetlanie obrazu w niewielkich pomieszczeniach, ponieważ redukuje znacząco odległość jaka musi zostać zachowana pomiędzy urządzeniem, a tłem za nim. W tym przypadku wystarczy zachowanie odległości 1 do 1,5 metra, by uzyskać znakomitą widoczność. Projektor krótkoogniskowy zestawić można z tablicą interaktywną. Wówczas wyświetlany za jego pomocą obraz posiada wartość poglądową. Dobrze dopasuj sprzęt do swoich potrzeb. Pamiętaj, że im większa sala, tym osoby siedzące na jej obrzeżach mogą mieć większy problem z zauważeniem filmu i innych form prezentacji na ekranie telewizora. Zastosowanie projektora niweluje ten problem, ponieważ widoczność z kilku metrów nadal jest bardzo dobra. Oferta wypożyczalni mebli i innego sprzętu często proponuje projektory niskiej jakości, na których odwzorowanie szczegółów nie jest wysokie. To duży problem. Oczywiście taki sprzęt sprawdzi się podczas wyświetlania prostych prezentacji, ale już film i inne tego typu projekty mają często zbyt małą przekątną i niską jakość. By tego uniknąć oferowany przez nas sprzęt posiada realnie wysoką jakość, jest jednym z najlepszych na rynku, a więc sprawdzi się doskonale. Przykładamy bardzo dużą wagę do najwyższej klasy przedmiotów obecnych w naszym katalogu, więc również projektor krótkoogniskowy cię nie zawiedzie.