886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Projektor multimedialny BenQ W500

BenQ to jeden z czołowych producentów projektorów DLP, od lat propagujący wyższość tej technologii nad LCD. W naszej ofercie wypożyczalni mebli eventowych nie mogło go zabraknąć. Dzięki matrycy o roździelczości aż 720p wykonanej w technologi LCD – W500 może wyświetlać obraz HD Ready. Wizualnie jest zaprojektowanie bardzo nowoczesnie i nie odbiega od dotychczasowej stylistyki modeli BenQ. Posiada białą obudowe ze srebrnymi wstawkami. Nowością jest pojawienie się pokrętła umożliwiającego mechaniczną zmianę położenia obiektywu w poziomie i pionie, a także zakres zoomu 1,2:1.

Uniwersalny

Z przyjemnością nasza wypożyczalnia mebli eventowych prezentuje najnowszy projektor 3LCD model W500. Oferuje standard 720p i jest wyposażony w technologie Senseye firmy BenQ. Posiada dynamiczną przysłone, procesor obrazu Hollywood Quality Video i zachwyca jasnością 1100 ANSI Lumenów przy wysokim kontraście 5000:1. Rozdzielczość High Definition

Rozdzielczość High Definition

Dzięki zastosowaniu procesora obrazu HQV, projektor W500 nie tylko zamienia sygnał pochodzący z źródła analogowego do jakości HD wideo, ale robi to na podstawie analizy wszystkich 1024 pikseli sygnału źródłowego, piksel po pikselu, w celu otrzymania doskonałego obrazu HD (High Definition) pochodzącego ze źródła o jakości zbliżonej do HD.

Obiektyw

W500 wyposażono w obiektyw z dynamiczną przysłoną obrazu, którego mechanizm naśladuje działaniem sposób w jaki ludzkie oko analizuje obraz. Na podstawie analizy sygnału wejściowego projektor dostosowuje parametry wyświetlanego obrazu tak, aby w przy wyświetlaniu ciemnych scen wyświetlać jak najwięcej szczegółów, z kolei dla scen z przewagą jasnego światła dodając do obrazu jak najwięcej dynamiki.