886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Na artystyczne gale – sztaluga drewniana

Wypożyczalnia mebli biurowych warszawa

Sztaluga to jeden z najbardziej rozpoznawanych elementów wyposażenia każdego malarza. Jeżeli organizujesz event, podczas którego będą prezentowane jakieś dzieła sztuki, koniecznie wykorzystaj w tym celu drewnianą sztalugę. Podkreśli on piękno obrazu i doskonale go zaprezentuje.

Piękne ujęcie

Sztaluga pozwala na wystawienie obrazu lub fotografii w odpowiedniej oprawie. Ale nie tylko. Jej wszechstronność można wykorzystać do umieszczenia na niej plakatu promującego albo oznaczyć różne miejsca podczas wydarzenia, takie jaki salę bankietową czy szatnię. Wygląda to elegancko i naprawdę się sprawdza. Goście będą mile zaskoczeni takimi akcentem, zwłaszcza jeżeli organizujesz event o artystycznym wymiarze. Spośród oferty wypożyczalni krzeseł Wrocław wybierz eleganckie krzesła, stoły i nakrycia, dodaj do tego drewniane sztalugi z ozdobnymi obrazami i otrzymasz efekt wspaniałego wernisażu przy małym nakładzie środków i czasu. Właściwe zaprezentowanie płótna malarskiego lub zdjęcia jest ważne zwłaszcza, jeżeli organizowane wydarzenie to aukcja dzieł sztuki. Wówczas szczególnie należy zadbać o prezentacje i każdy detal. To w ostatecznym rozrachunku on zadecyduje o powodzeniu przedsięwzięcia. Weź to pod uwagę.

Artystyczna dusza

Sztaluga wykonana z drewna to ozdoba sama w sobie. Bardziej kojarzy się z eleganckim, klasycznym stylem pałacowym, niż nowoczesnym loftem, ale również w takim otoczeniu może się ona odnaleźć, pod warunkiem stworzenia jej całościowego tła. Sztaluga to także element na którym cały obraz jest malowany. W trakcie warsztatów malarskich, plenerów etc. jest to element obowiązkowy. A co bardzo ważne, po skończonej pracy może on posłużyć do prezentacji dzieła odwiedzającym. To opcja wygodna i jednoznacznie kojarząca się z najlepszymi wzorami. Kiedy organizowany jest wernisaż, zwykle najlepsze, najbardziej wartościowe, ale także najbardziej doceniane przez publikę dzieła muszą zostać jakoś wyróżnione. Dobrym pomysłem w takim przypadku jest właśnie skorzystanie z prezentacji za pośrednictwem drewnianej sztalugi. Daje ona możliwość bliskiego przypatrywania się obrazowi i docenianie kunsztu artysty. Wygląda to profesjonalnie i bardzo ładnie.