886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Szatnia z numerkami – goście pod dobrą opieką

Wynajem mebli biurowych poznań

Podczas organizacji przyjęcia pomyśleć należy o wielu drobiazgach, które ostatecznie wpływają na wizerunek całego przedsięwzięcia. Pomyśl na przykład o konieczności przygotowania odpowiedniego miejsca na nakrycia wierzchnie swoich gości. Przygotuj szatnię z numerkami.

Miejsce na płaszcz

Organizacja eventu w czasie zimy to konieczność przygotowania szatni do rozwieszania płaszczy twoich gości. Skorzystaj z oferty wypożyczalni mebli eventowych i przygotuj solidny wieszak na 40 numerków. Metalowa konstrukcja jest bardzo stabilna, dlatego nic nie przewróci się nawet pod naporem płaszczy. Długość całego wieszaka wynosi metr. Wykonany jest w Kolorzem czarnym lub naturalnie metalicznym, co jest opcją do wyboru. Każdy haczyk posiada oddzielny numerek, który daje się również gościom. Dzięki temu ubieranie się i rozbieranie w szatni trwa dużo krócej. Wieszak jest wyposażony w dogodne kółka, które pozwalają na umiejscowienie go w najbardziej sprzyjającym temu miejscu. Kółka te można zablokować, więc konstrukcja nie chwieje się. W przypadku przewidywalnej większej ilości gości, można oczywiście zestawić ze sobą kilka wieszaków, tworząc przy tym profesjonalną szatnię.

Wynajem mebli biurowych Jelenia góraWynajem mebli biurowych Łódź

Przydatny pomocnik

Przesuwna szatnia z numerkami pozwala na zorganizowanie bardzo praktycznej przestrzeni służącej rozbieraniu się i zostawianiu zewnętrznego okrycia. Dzięki temu goście zyskają wygodę i swobodę. Na salę będą mogli wejść bez dodatkowego obciążenia. Brak płaszczy przewieszonych przez krzesło to także element estetycznej koncepcji całości, dlatego zadbaj o taki drobiazg nie tylko przy organizowaniu dużego rautu, ale nawet wtedy gdy przygotowujesz przyjęcie dla niewielkiego grona znajomych. Nie musisz od razu oddzielnego pomieszczenie przeznaczać na szatnię. Wystarczy skrawek miejsca przy wejściu na salę. Szatnia z numerkami prezentuje się na tyle schludnie, że i tak będzie to dobrze wyglądało. Taki element wyposażenia docenisz zwłaszcza, jeżeli na zewnętrz jest niesprzyjająca pogoda, a od parkingu do wejścia do budynku należy kawałek przejść. Mokre kurtki i parasole zostawić można w jednym miejscu, więc nie powoduje one powstania bałaganu na sali. To kolejny z propozycji niezbędnych elementów wynajmu mebli eventowych.