886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Border z taśmą gdy chcesz się odgrodzić

border wypożyczalnia mebli biurowych

Niejednokrotnie podczas organizacji dużych eventów, w których uczestniczyć będzie masowa publiczność, istnieje konieczność odgrodzenia jakiejś części przestrzeni. Jeżeli ty również będziesz musiał to uczynić, zdecyduj się na skorzystanie z usług wypożyczalni krzeseł. W bogatej ofercie znajdziesz również bordery z taśmą.

Kordony na wynajem

Jeżeli na organizowane przez siebie przyjęcie lub wydarzenie zapraszasz jakieś gwiazdy, koniecznym jest by odgrodzić je od reszty ludzi. Taka bariera to bardzo mocne zagranie, przede wszystkim w kontekście PR. Pamiętaj, że osłona wykonana z bordera z taśmą prezentuje się bardzo elegancko. Chromowane słupki zostały w tym przypadku wzbogacone o taśmę w kolorze bordowym. Dzięki niej idealnie odgrodzisz przestrzeń w zależności od zajmujących ją osób. Taśma dzieli przestrzeń, wskazując na przykład drogę do wyjścia. Przez wykorzystanie borderów unikniesz przepychanek o które niełatwo w tłumie. Wyznaczony kierunek ruchu znacznie ułatwi zapanowanie nad dużą masą ludzi. Eleganckie bordery wyglądają również o wiele bardziej elegancko, niż zwykłe barierki z metalu.

border wynajem mebli biurowych

Niezależnie od okoliczności

Pomyślałeś już w jakich okolicznościach mógłbyś skorzystać z dzielenia przestrzeni oferowanego przez bordery? Najbardziej pasuje tutaj elegancka premiera kinowa i teatralna albo oficjalny raut. Jednak to nie są wszystkie możliwości wykorzystania tak funkcjonalnego bordera. Równie dobrze możesz skorzystać z jego pomocy podczas organizacji przyjęcia w klubie. Muzyka elektroniczna, kolorowe oświetlenie i drinki równie dobrze pasują do taśmowego bordera. Wówczas może on na przykład wyznaczać przestrzeń szatni. Każda taśma ma długość dwóch metrów, co jest wystarczające do zaznaczenia podziału przestrzeni, ale jednocześnie nadal sprawia eleganckie wrażenie. Słupki należy rozstawić między sobą w sporych odległościach, przez co taśma będzie napięta. Na szczęście cała konstrukcja jest lekka, więc można ją łatwo przestawiać w razie potrzeby. Bordery z taśmą dopasujesz do stworzonej przez siebie przestrzeni i bardzo łatwo zmienisz jej aranżacje, jeżeli warunki na to wskazują.