886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Border ze sznurem dzieli przestrzeń

Wypożyczalnia mebli wrocław

Wielkie gale wymagają odpowiedniej oprawy. Jeżeli planujesz uroczystość na którą zaprosisz prawdziwe gwiazdy albo chcesz, by twoi goście tak właśnie się poczuli, potrzebne są ci dwa elementy: czerwony dywan oraz border ze sznurem.

Wynajem kordonów

Border dostępny w ofercie wypożyczalni krzeseł, to zestaw chromowanych rur stalowych oraz bordowego sznura. Dzięki zaczepom na słupkach, możesz dowolnie kształtować długość przegrody, dostosowując jej do własnych potrzeb. Słupki są dosyć ciężkie, ważą po osiem kilogramów, dzięki czemu nie jest łatwo jej przewrócić nawet przez napierający tłum. Pleciony sznur wygląda elegancko i z pewnością doda klasy twojej imprezie. Wysokość słupka to wygodne 97 centymetrów. Wyznaczanie przestrzeni za pomocą borderów jest bardzo łatwe. Wystarczy, że ustawisz je pod kątem prostym i otrzymasz doskonałą linię przebiegu wejścia dla twoich gwiazd. Pokaz mody, wielki bal, może małe przyjęcie? Border ze sznurem wszędzie sprawdzi się doskonale i wyróżni twoich gości.

Wypożyczalnia mebli katowiceWypożyczalnia mebli warszawa

Gwiazdy i paparazzi

Tego typu border wykorzystasz nie tylko na wielkie gale, ale wszędzie tam, gdzie spodziewasz się dużej ilości przybyłych osób i chcesz sprawnie pokierować tłumem. Przyda się na otwarcia sklepów, premiery kinowe czy teatralne, ale także jako element promocyjny. Z takim zestawem gadżetów (w ofercie wynajmu mebli jest również czerwony dywan) wyczarujesz niesamowity klimat w zasadzie od ręki. Jeżeli na tą uroczystość przybędą jeszcze media, stworzysz wrażenie jak z festiwalowego Cannes, czy Hollywood. Nawet jeżeli twoja impreza jest nieco skromniejsza, jest to na przykład studniówka lub wesele, a zawsze marzyłeś o wielkiej karierze, to nic nie stoi na przeszkodzie, by wyczarować taki klimat i to niewielkim nakładem środków. Dzięki temu, że border wypożyczasz, starannie dobierzesz jego długość. Oprócz tego przy kolejnej okazji możesz przecież potrzebować kompletnie innego produktu. Border z plecionym sznurem najbardziej pasuje do przyjęć w stylu retro. Kojarzy się niewątpliwie z blichtrem dawnych gwiazd filmowych. Dzięki naszym propozycjom ty również możesz się tak poczuć.