886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Czerwony dywan jak w Hollywood

Wypożyczalnia mebli Kraków

Któż nie ma czasami ochoty poczuć się jak gwiazda kina? Właśnie z myślą o tych osobach, przygotowaliśmy w naszej ofercie wynajmu mebli eventowych propozycję prawdziwego, czerwonego dywanu, który może stać się twój na specjalną okazję.

Nie tylko na premiery filmowe

Czerwony dywan w naszej ofercie występuje w dwóch rozmiarach: 1,20 na 5,00 metrów oraz 1,20 na 10,00 metrów. Dzięki temu z łatwością dopasujesz jego wymiary do swojego wnętrza. Płachta czerwonego dywanu wygląda imponująco. Dzięki niej każdy poczuje się jak gwiazda. Wykorzystać go możesz w trakcie urządzania otwarcia klubu, restauracji, galerii i innych miejsc, do których zaprosić chcesz gości. Z pewnością takie wydarzenie zostanie uwiecznione na fotografiach, a obecność czerwonego dywanu jednoznacznie poprawia przekaz informacji. Z drugiej strony, jako firma często spotykamy się również z wynajmem naszych czerwonych dywanów również na śluby, zwłaszcza plenerowe. Pomyśl o tym, że trakcie swojego ślubu to Para Młoda jest gwiazdą. Czerwony dywan tylko to podkreśla, a dodatkowo pięknie komponuje się z eleganckimi krzesłami będącymi w ofercie wypożyczalni krzeseł w Poznaniu. Zwłaszcza zestawienie z białymi meblami daje olśniewający efekt.

Wypożyczalnia mebli poznańWypożyczalnia mebli Jelenia góraWypożyczalnia mebli Łódź

Prostota i funkcjonalność

Czerwony dywan pełni również użytkowe funkcje. Ułatwia gościom, zwłaszcza paniom poruszanie się przy wejściu do obiektu. Często podłogi w takich miejscach są bardzo śliskie, a kobiety ubierają na stopy szpilki pasujące do eleganckich kreacji. Obecność dywanu to z pewnością przyjazny akcent. Z drugiej strony czerwony dywan to idealne miejsce do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z wydarzenia. Wszyscy na jego tle będą dobrze wyglądali, a ty zostaniesz zapamiętany jako świetny gospodarz, który zadbał o nawet najdrobniejsze detale. W zasadzie każde wydarzenie, które ma posiadać nieco bardziej oficjalną oprawę, to świetnie miejsce do wykorzystania czerwonego dywanu. Długi pas materiału można łatwo rozwinąć i zwinąć. Wykorzystaj kilka sztuk, by stworzyć ścieżkę w kształcie litery L albo innego wzoru geometrycznego. Dzięki wyborowi krótszej i dłuższej długości, dostosujesz wzór idealnie do powierzchni podłogi.