886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Kubiki Ekspozycyjne

W naszej ofercie wynajmu znajdą Państwo uniwersalne kubiki ekspozycyjne, idealne do zastosowań na różnego rodzaju eventach i stoiskach promocyjnych. Te eleganckie, białe kostki o zróżnicowanych wysokościach mogą pełnić funkcje praktyczne, służąc jako stojaki na materiały reklamowe, czy jako podstawa do prezentacji cateringu. Wybór naszych kubików ekspozycyjnych to gwarancja eleganckiej prezentacji i funkcjonalności na każdym wydarzeniu.

Kod Wysokość Głębokość Szerokość
0461 40cm 40cm 40cm
0462 60cm 40cm 40cm
0463 80cm 40cm 40cm
0464 100cm 40cm 40cm
0465 120cm 40cm 40cm
Dostawa w całej Polsce i Europie
Dostępne Kolory: Biały
Dodatkowo: Możliwość podświetlenia
Dodatkowo: Możliwość wynajmu klosza

Zapytaj o Cenę

Kubiki na stoiska targowe

W uzupełnieniu naszej kolekcji mebli eventowych na wynajem oferujemy Państwu bogaty asortyment dodatkowego wyposażenia. Przykładem mogą być tu kubiki ekspozycyjne, które są prostym, ale jednocześnie bardzo skutecznym rekwizytem, służącym do uatrakcyjniania przestrzeni eventu, stoiska targowego lub promocyjnego. Nasze kubiki to prostopadłościenne kostki w kolorze białym, posiadające zróżnicowaną wysokość. Mogą one być użyte zarówno w celach czysto dekoracyjnych, jak i posłużyć do nieco bardziej praktycznych zastosowań.

Wynajmij i zaprezentuj produkt z lepszej strony

Jeżeli chodzi o zastosowania praktyczne, to kubiki mogą posłużyć na przykład do wyłożenia materiałów promocyjnych typu ulotki, katalogi, itp. W innych sytuacjach można na nich wystawić catering. Jeżeli natomiast chodzi o aspekt dekoracyjny, to już sama obecność kubików robi różnicę. Wprowadzają one dodatkowy wertykalny element w przestrzeni eventu, co jest z pewnością pożądane wszędzie tam, gdzie organizator chce uniknąć wrażenia pustki lub nudy. Kubiki ekspozycyjne wynajem posłużyć mogą także jako podstawa do wyeksponowania różnego rodzaju dekoracji, w tym żywych roślin i kompozycji z kwiatów.

Wynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawa

Podświetlenie

Możemy zaoferować kubiki z podświetleniem jako dodatkowa opcja.