886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Kubiki Ekspozycyjne

wynajem namiotow Jelenia góra W uzupełnieniu naszej kolekcji mebli eventowych na wynajem oferujemy Państwu bogaty asortyment dodatkowego wyposażenia. Przykładem mogą być tu kubiki ekspozycyjne, które są prostym, ale jednocześnie bardzo skutecznym rekwizytem, służącym do uatrakcyjniania przestrzeni eventu, stoiska targowego lub promocyjnego. Nasze kubiki to prostopadłościenne kostki w kolorze białym, posiadające zróżnicowaną wysokość. Mogą one być użyte zarówno w celach czysto dekoracyjnych, jak i posłużyć do nieco bardziej praktycznych zastosowań.

Prezentacja z lepszej strony

Jeżeli chodzi o zastosowania praktyczne, to kubiki mogą posłużyć na przykład do wyłożenia materiałów promocyjnych typu ulotki, katalogi, itp. W innych sytuacjach można na nich wystawić catering. Jeżeli natomiast chodzi o aspekt dekoracyjny, to już sama obecność kubików robi różnicę. Wprowadzają one dodatkowy wertykalny element w przestrzeni eventu, co jest z pewnością pożądane wszędzie tam, gdzie organizator chce uniknąć wrażenia pustki lub nudy. Kubiki ekspozycyjne wynajem posłużyć mogą także jako podstawa do wyeksponowania różnego rodzaju dekoracji, w tym żywych roślin i kompozycji z kwiatów.

Wynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawaWynajem mebli biurowych warszawa

Podświetlenie

Możemy zaoferować kubiki z podświetleniem jako dodatkowa opcja.

Wymiary

 
Kod ProduktuWysokośćGłębokośćSzerokość
046140cm40cm40cm
046260cm40cm40cm
046380cm40cm40cm
0464100cm40cm40cm
0465120cm40cm40cm