886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Rama z lustrem i zawsze wyglądać będziesz doskonale

Wypożyczalnia mebli biurowych warszawa

W naszej ofercie mebli eventowych nie mogło zabraknąć eleganckiego lustra. Dzięki niemu zorganizowana przez ciebie szatnia dla gości będzie idealnie wyposażona. Nie zapomnij o tym bardzo ważnym elemencie.

Przejrzyj się!

W kąciku, w którym stworzysz nawet tymczasową szatnię, nie może zabraknąć oczywiście odpowiedniej wysokości lustra. Uzupełni ono wieszaki na ubrania i pozwoli twoim gościom zadbać o odpowiedni wygląd. Chyba każdy w momencie zdejmowania okrycia wierzchniego pragnie zobaczyć, czy nic się w stroju nie popsuło. Rama lustra jest bardzo prosta i równie elegancka, przez co pasuje do pomieszczenia w naprawdę każdym stylu. Przekonaj się sam, że ufając ekspertom, uda ci się uzyskać idealne efekt końcowy. Wypożyczalnia stołów zadba o odpowiedni wizerunek całego wyposażenia twojego eventu. Nie wystarczy już zadbać o stoły, krzesła i zastawę, ale należy przygotować się na każdą ewentualność. Nawet jeżeli twoja impreza odbywa się latem, musisz również wziąć pod uwagę możliwość pogorszenia się pogody, a co za tym idzie, także konieczność przygotowania miejsca, w którym to twoi goście będą mogli spokojnie zostawić swoje rzeczy, takie jak płaszcza i parasole. Nawet prowizoryczną szatnię uda się urządzić dzięki naszym propozycjom, takim jak wieszaki oraz lustro.

Ciekawa ozdoba

Lustro jest bardzo proste w pielęgnacji. Zarówno ramę, jak i szklaną taflę wystarczy przetrzeć ściereczką lub płynem do mycia szyb. Natychmiast odzyskają one swój dawny blask. Dbałość o każdy szczegół dostrzeże z pewnością każdy gość, którego zaprosisz na swoje przyjęcie. Szklana tafla może okazać się również ciekawym elementem zdobniczym wnętrza, dzięki któremu sala nabierze wiele lekkości. Lustra to najlepsza propozycja, jeżeli akurat zależy ci, by optycznie powiększyć wizualną przestrzeń. Dzięki kilku sprytnym trikom, uzyskasz idealny efekt końcowy. Przekonaj się, że nawet detale będą o tobie bardzo pozytywnie świadczyły i sprawią, że goście będą zachwyceni twoją propozycją przygotowanego dla nich przyjęcia.