886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Pokrowce na stół białe – stwórz coś niecodziennego

wypożyczalnia krzeseł warszawa

Posiadasz zwykły, prostokątny stół albo pragniesz właśnie taki mebel wypożyczyć z wypożyczalni mebli? Jest on z pewnością bardzo praktyczny i bardzo dobrze spełni on utylitarną rolę. Ale może jednak chciałbyś przemienić go w dużo bardziej designerski mebel? W tym celu koniecznie skorzystaj z oferty wypożyczenia pokrowców na stół.

Biel pasuje do wszystkiego

Białe pokrowce to must have organizowanego przyjęcia. Czy to wesele, czy event pod namiotem, czy prezentacja marki na targach – wszędzie tam sprawdzi się biel. Dlatego zdecyduj się na skorzystanie z propozycji nałożenia na swój mebel elastycznego pokrowca wykonanego ze stretchu. Pełni on dwojaką funkcję – z jednej strony spełnia rolę obrusu, a więc wyklucza konieczność zakładania na stół jeszcze innych materiałów, a z drugiej strony sprawia, że zwykły mebel zaczyna wyglądać całkiem niezwyczajnie. Biały pokrowiec to sprytne rozwiązanie do przykrycia pomocniczego stołu stojącego z boku – dzięki niemu będzie on wyglądał elegancko, co z pewnością docenią twoi goście. Od razu będą wiedzieli gdzie stoją kieliszki, alkohol lub przekąski. Biel rozjaśni nawet najbardziej ponure wnętrze i od razu uczyni je bardziej przytulnym. Chyba właśnie na taki efekcie ci zależy?

Organizator dbające o efekt

Pomyśl o minie gości, kiedy wejdą do sali w której każdy element został przemyślany. Od starannie dobranej zestawy, aż po nakrycia na stoły. Pierwszy efekt zostaje zapamiętany na dłużej, a w tym przypadku dobre wrażenie jest czymś pewnym. Przekonaj się, że nawet dzięki takim detalom możesz wiele zyskać. Całe przyjęcie nabierze elegancji. Nawet, jeżeli jest to niewielkie spotkanie dla rodziny i przyjaciół, z pewnością chcesz, by każda z zaproszonych osób czuła się na nim dobrze. Zaufaj więc ofercie wypożyczalni stołów i zdecyduj się na dobranie białego, elastycznego pokrowca, który dopasuje się do twoich potrzeb. Ten trud się opłaci, a zorganizowane przez ciebie spotkanie zostanie zapamiętane.