886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Regał Expo I – stworzony dla lepszej ekspozycji

wynajem namiotow katowice

Prosty, biały regał ekspozycyjny to nasz hit przy tworzeniu własnych stoisk na targach i innych wydarzeniach wymagających dobrego przedstawienia przedmiotów. Uzupełnia on ofertę wypożyczalni mebli eventowych także o elementy przydatne w biznesie.

Prostota ponad wszystko

Regał Expo I jest bardzo prosty. Składa się z 8 półek w formie sześciennych kubików, które pozwalają na wyeksponowanie produktów. Dodatkowo jest możliwość zamówienia tego regału w wersji z podświetleniem LED, które uczyni każdy element znajdujący się na regale jeszcze bardziej wyrazistym. Wymiary regału to 79 cm szerokości, 39 cm głębokości oraz 149 cm wysokości. Maksymalne obciążenie jednej półki to 13 kilogramów, co jest wynikiem idealnym jeżeli chodzi o wystawiennictwo drobnych sprzętów. Dzięki jego naturalnej bieli, każdy produkt będzie dostatecznie widoczny. Weź pod uwagę wielokolorowość produktów. Czasami na białym tle wszystko wygląda lepiej. Regał Expo I nie ma „pleców”, przez co umożliwia wgląd do prezentowanych przez siebie produktów z dwóch stron. Dzięki temu są one lepiej widoczne, a widzowie mają szansę zobaczyć prezentowane produkty bardzo wnikliwe. Od ciebie zależy w jaki sposób zbudujesz wnętrze swoje boksu targowego za pomocą regałów. Pamiętaj, że możesz je dowolnie ze sobą zestawiać i tak naprawdę ogranicza cię jedynie twoja własna wyobraźnia.

wynajem namiotow warszawawynajem namiotow wrocław

Pasuje do wszystkiego

Regały ekspozycyjne Expo I posiadają minimalistyczną stylistykę, dzięki której są one w stanie dopasować się do innych mebli eventowych. Postaw obok regału kanapę i stolik, by odwiedzający cię goście mogli na chwilę usiąść i dowiedzieć się czegoś więcej o proponowanych przez ciebie produktach. Dzięki subtelnemu podziałowi przestrzeni, twoje stoisko zyska intymny klimat sprzyjający rozmowom o sprawach biznesowych. Z pewnością wyróżni cię staranne zaplanowanie przestrzeni wokół. Dzięki temu zaprezentujesz się jako dobry fachowiec, który wie jak sprzedawać swój produkty. Regały z łatwością utrzymasz w porządku, segregując postawione na nich przedmioty by wyglądały jak najlepiej.