886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Regał Expo II – gdy masz dużo do zaprezentowania

wynajem namiotow kraków

Czasami pojedynczy, wąski regał ekspozycyjny to za mało, a podczas organizowanych targów musisz pokazać nieco więcej produktów. Wówczas wybierz regał ekspozycyjny Expo II. Jego gabaryty sprzyjają odpowiedniej prezentacji wybranych przez siebie produktów, dzięki czemu każdy element będzie wyraźnie uwypuklony

Większe gabaryty do prezentacji

Oferta wypożyczalni krzeseł to w obecnych czasach zbyt mało i dlatego nasza firma zdecydowała się na duży krok, jakim jest poszerzenie oferty swoich produktów również o regały ekspozycyjne. Regał Expo II pasuje do dużych targów branżowych, w trakcie których przewidziano więcej miejsca na boksy wystawiennicze. Dzięki temu twoje produkty będą jeszcze bardziej wyróżnione. Brak tylnych „pleców” regału jeszcze bardziej sprzyja dogodnemu obejrzeniu produktów przez odwiedzających targi klientów. Istnieje opcja wyposażenia tego mebla w dodatkowe lampki LED, które znakomicie uwypuklą produkty znajdujące się półkach. Dzięki temu oferowany przez ciebie sprzęt zyska najbardziej właściwą oprawę i jeszcze bardziej przyciągnie do siebie odwiedzających.

Wymiary regału

Regał Expo II posiada wymiary: 39 cm głębokość, 147 cm wysokości, a przy tym oferuje 13 kilogramów obciążenia jednej półki. To dostateczna masa nawet na większe produkty. Cały towar na półkach jest ograniczony przez białe kubiki, na których tle jeszcze bardziej wyróżniają się cechy szczególne oferowane przez produkt prezentowany na targach. 16 półek pozwala na fachowe zaprezentowanie głównych produktów oferowanych przez konkretną firmę. Możliwość zestawienia ze sobą regałów Expo I i Expo II daje szansę na stworzenie naprawdę konkretnej, przyjaznej użytkownikom przestrzeni. Dobierz do nich inne propozycje z szerokiego asortymentu mebli eventowych do wynajęcia, dzięki którym twoje stanowisko targowe zachwyci wszystkich. To z pewnością będzie udana impreza, zwłaszcza że nie musisz martwić się o żaden aspekt wyposażenia swojego stanowiska – wszystko zorganizujemy za ciebie. Przygotuj więc jedynie reklamowany towar, mnóstwo ulotek i gadżetów oraz zaopatrz się oczywiście w pozytywne nastawienie, które przyda się w rozmowach z klientami.