886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Szklana klasa wazonu Cube

Wypożyczalnia mebli biurowych Jelenia góra

Trudno wyobrazić sobie eleganckie przyjęcie bez odpowiedniej dekoracji stołu. W takich przypadkach rekomendujemy użycie dostępnego w naszej ofercie szklanego wazonu Cube. Znajduje się on w asortymencie wynajmu mebli eventowych.

Prostota

Wazon Cube nie jest duży, posiada wymiary 10 cm długości, 8 cm szerokości oraz 14 cm wysokości. Wykonany został w całości z eleganckiego szkła, które pięknie koresponduje z różnymi typami ozdób w jego wnętrzu. Mogą to być zarówno żywe, cięte kwiaty, jak również kolorowy żwirek i na przykład wysoka świeczka. Obojętnie, jaki styl panuje na twoim przyjęciu, gwarantujmy że wazon Cube odnajdzie się w tej stylistyce idealnie. Dzięki prostocie swojego kształtu i podstawce z grubego szkła, wygląda on bardzo profesjonalnie. Idealnie będzie się on prezentował w połączeniu z prostymi, minimalistycznymi dekoracjami. Jego gabaryty sprawiają, że bez problemu można postawić pojedynczy wazon na środku stołu, można także skomponować kilka wazonów Cube koło siebie i przez to stworzyć niezwykłą linię dekoracyjną. Gwarantujemy, że całość będzie prezentowała się znakomicie, niezwykle gustownie i klasycznie.

Wazon na wszystkie kwiaty

Organizując przyjęcie, na przykład wesele, z pewnością spodziewasz się otrzymania większej ilości kwiatów. Zamiast wstawiać je do nieestetycznych pojemników, możesz wykorzystać szklany wazon Cube. Gwarantujemy, że twoje rośliny będą w nim wyglądały bardzo elegancko. Wazon Cube szczególnie okazale prezentuje się w połączeniu z niższymi, bardziej rozbudowywanymi wiązankami. Dzięki ofercie mebli eventowych możesz skomponować doskonałe urządzenie całego twojego wnętrza. Pomyśl ile zyska wybrana przez ciebie sala, jeżeli udekorujesz ją prostym wazonem ze szkła i świeżymi kwiatami. Wazon Cube świetnie odnajdzie się również w połączeniu z trendem botanicznym, który jest obecnie bardzo modny. Wystarczy, że do jego wnętrza wstawisz żywe lub sztuczne liście palmy, by uzyskać prawdziwie spektakularny efekt. Baw się formą, ciesz się kolorem i mądrze wykorzystaj możliwości aranżacyjne, jakie daje ci wazon Cube. Z pewnością się na nim nie zawiedziesz.