886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Ekspres do kawy Saeco Royal

ekspres saeco wynajem Wrocław

Ekspres do kawy Saeco Royal OTC wyróżnia się nowoczesną, pełni automatyczną technologią parzenia kawy oraz szybką i cichą pracą młynka. Niewielkie rozmiary ekspresu idą w parze z jego wielkimi możliwościami w zakresie przygotowywanych napojów kawowych. Przyrządza wyborną w smaku kawę czarną oraz białą z doskonale spienionym mlekiem. Dzięki dotykowemu panelowi sterowania jest intuicyjny w obsłudze. Nowy, ulepszony Royal OTC posiada również proces wstępnego zaparzania, czego nie posiadały wcześniejsze modele SAECO. Ma elegancki design, który wpasuje się do każdego wnętrza.

Duży pojemnik na wodę

Ekspres Saeco Royal Royal Black jest wyposażony w 2,5 L pojemnik na wodę oraz 600 gramowy pojemnik na ziarno. Gwarantuje komfortowe użytkowanie ekspresu przez wiele osób i nie wymaga dodatkowej obsługi. Uzupełnione pojemniki wystarczą na cały dzień pracy małego biura.

Praktyczne dodatki

Ekspres wyposażony jest w regulowaną podstawkę pozwalającą na dopasowanie do filiżanki lub wysokiego kubka na wynos. Płynna regulacja od 7,5 do 16 cm pozwala zrobić kawę o dużych pojemnościach.

wypożyczalnia krzeseł katowicewypożyczalnia krzeseł katowicewynajem namiotow Łódź

Parametry

Kolor: lossy dark grey
Specjały kawowe: Espresso, kawa czarna, cappucino, latte macchiato, mleko, gorąca woda
Regulacja mocy kawy: 6 stopni
Zbiornik na wodę: 2,5l
Pojemność zbiornika na ziarno: 600g
Pojemność zbiornika na fusy: 18 porcji
Wyświetlacz dotykowy: Tak
Regulacja wysokości wylewki kawy: 7,5 – 16 cm
Dysza gorącej wody: Tak
Wymiary (szer. x wys. x dług. ): 28 x 46 x 39,8 cm
Waga: 10kg