Etażerka dwupoziomowa – na przekąski i większe dania

Etażerka dwu stopniowa

Wśród propozycji naszej firmy nie mogło zabraknąć różnych etażerek. Czym się ona wyróżnia? Pozwala na ustawienie na niej różnych przekąsek i produktów, które goście sami nakładają na swój talerz. Dzięki temu twoje przyjęcie będzie z pewnością bardzo udane. Przekonaj się o tym!

Wszystko, o czym tylko pomyślisz

Asortyment wynajmu mebli eventowych jest tak szeroki, że obejmuje cały sprzęt o jakim tylko zdołasz sobie pomyśleć. Masz ochotę na podanie gościom przekąsek i dań obiadowych w formie bufetu? Proszę bardzo, dysponujemy etażerkami, dzięki którym twoje smakołyki będą łatwo dostępne. Nasza propozycja to sporych rozmiarów etażerka, która służyć może do podawania na niej różnego rodzaju produktów – od przystawek aż po desery. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako element szwedzkiego stołu, obojętnie czy przyjecie ma charakter siedzący, czy jest zorganizowane jako koktajl. Solidna konstrukcja utrzyma duże obciążenie. Jest stabilna, więc nie obawiaj się, że ktoś przez przypadek ją przewróci. A półki są pojemne, więc każdy będzie mógł wybrać swoją ulubioną potrawę. Duża odległość pomiędzy półkami zapewnia łatwy dostęp do całego asortymentu.

Etażerka do zadań specjalnych

Etażerka przydaje się zwłaszcza, jeżeli planujesz drobny poczęstunek podany w wygodnej formie. To dobra propozycja na mniej formalne spotkania, a także na przykład na konferencję, w trakcie której planujesz jedynie krótką przerwę kawową. Dzięki etażerce swoim gościom zaproponujesz również ciasto, a wszystko zostanie podane w bardzo schludnej formie. Skorzystaj także z innych propozycji naszej wypożyczalni krzeseł w Poznaniu. Dzięki nim zyskasz naprawdę odpowiednią oprawę niezależnie od tego, jakiego typu imprezę organizujesz. Bogaty repertuar ofert dopasuje się po prostu do ciebie. Jeżeli chcesz także wykorzystać naszą etażerkę, możesz do niej na przykład dobrać dyspenser do soków albo dzbanki z kawą i herbatą. Wszystko to stworzy wygodny w obsłudze kącik z napojami i drobnymi przekąskami, który z pewnością przypadnie do gustu zaproszonym przez ciebie osobom.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan