Meble tapicerowane, czyli sofy, fotele i pufy, to chyba najbardziej komfortowa kategoria pośród wszystkich mebli eventowych oferowanych przez nas na wynajem. W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno meble tapicerowane różnego rodzaju tkaninami, jak i meble ze skóry ekologicznej. Jedne i drugie prezentują się świetnie.

Nie trzeba jednak chyba nikogo przekonywać, że skóra, nawet ta ekologiczna, to prawdziwy synonim elegancji i prestiżu. Jeżeli planują Państwo wyposażenie tak zwanej loży VIP, strefy Lounge lub komfortowego kącika w ramach większego eventu, to nasze fotele i sofy ze ekoskóry świetnie sprawdzą się w takim właśnie zastosowaniu. Polecamy również bardzo eleganckie pufy z rodziny Ottoman. Połączenie białej lub czarnej skóry ekologicznej z chromowaną stalą robi świetne wrażenie.

Dbając o to, by nasz asortyment był możliwie kompletny, staramy się, żeby nasze meble tapicerowane reprezentowały możliwie jak największe spektrum zarówno pod względem wzornictwa, jak i kolorystyki. W asortymencie foteli tapicerowanych tkaniną oferujemy w związku z tym fotele w kolorze czerwonym, żółtym, a nawet niebieskim. Jeżeli chodzi o wzornictwo, to znajdą Państwo u nas praktycznie wszystko, od tradycyjnych foteli uszaków, po nowoczesne fotele designerskie w intrygującej i niecodziennej stylistyce.