886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Krzesło Chiavari

Złote, białe krzesła weselne i nie tylko.

Krzesło Chiavari to przykład mebla idealnego na śluby lub wesela. Krzesło cechuje się tradycyjnym wzornictwem, jeżeli chodzi o formę. Posiada przy tym charakterystyczne karbowane szczebelki oraz wysokie oparcie. Wykonane zostało z mocnej stali, a malowanie proszkowe zapewnia mu trwałą powłokę w kolorze złotym bądź białym.

Krzesło z poduszką.

Krzesło Chiavari posiada praktyczne nakładki antypoślizgowe, zapobiegające przypadkowemu zarysowaniu podłogi. Inny praktyczny dodatek, który oferujemy w komplecie z krzesłem to miękka poduszka na siedzisko w kolorze białym. W ten sposób eleganckie krzesło weselne staje się też krzesłem bardzo wygodnym. Dodatkowo warto wspomnieć w tym miejscu, że krzesła Chiavari nadają się doskonale do stosowania podczas imprez plenerowych. Nie tylko malowana rama jest odporna na wilgoć.

Wypożyczalnia krzeseł i stołów na wesele.

W naszym asortymencie znajdą Państwo kompletne wyposażenie dla uroczystości zaślubin oraz przyjęć weselnych. Oferujemy naszym klientom zarówno meble, jak i niezbędne akcesoria w rodzaju sprzętu cateringowego, gastronomicznego, tekstyliów, a nawet namiotów eventowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą prezentowaną na stronie www lub w katalogu, który mogą Państwo pobrać w formacie pdf.

Krzesło to występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, białym i złotym