Dwustopniowa patera – kiedy masz naprawdę dużo do podania

Wypożyczalnia patery na ciasto

Szklana patera zawsze wygląda bardzo efektowanie. Jeżeli tobie także zależy na osiągnięciu takiego efektu, wykorzystaj pomysł jakim jest skorzystanie z dwustopniowej patery. To elegancki gadżet który przyda się, jeżeli planujesz podać swoim gościom większe ilości słodkich smakołyków.

Bogactwo wyboru

Szklana patera posiada dwa talerze do podawania produktów. Dzięki temu możesz w ramach jednego naczynia zaproponować dwa różne typy wypieków, a goście będą mogli samodzielnie podjąć decyzję o wyborze konkretnego gatunku. Przekonaj się o tym samodzielnie. Propozycja naszej patery to szkło hartowane zestawione z metalową nóżką. Dzięki temu zyskasz wspaniałą przestrzeń, która wygląda bardzo elegancko i z pewnością przyciągnie do siebie spojrzenia. Wypróbuj sam propozycję, która została dla ciebie przygotowana przez naszą firmę, zajmującą się wynajmem mebli eventowych.

Wyeksponowanie godne mistrzów

Żaden obiad i żadna kolacja nie mogą obyć się bez podania na jej zakończenia ciasta. To najlepsza forma zwieńczenia całości, dzięki czemu posiłek zyskuje całościową oprawę. Jeżeli również chcesz wykorzystać propozycję tego typu, spróbuj skorzystać z proponowanej przez nas dwustopniowej patery. To dzięki niej podasz wszelkiego typu słodkości w sposób, który z pewnością zachwyci gości. Taka patera jest wyższa, dzięki czemu łatwiej ci będzie odpowiednio zaprezentować podawane przysmaki. Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie, bo w końcu tak wszystko będzie smakowało jeszcze lepiej. Przekonaj się o tym osobiście! Jeżeli tylko masz na to ochotę i zakładasz przy okazji konieczność podania większej ilości deserów, zestaw tę dwustopniową paterę z innymi, które również są dostępne w naszej ofercie. Dzięki temu utworzysz prawdziwy słodki kącik, który spodoba się każdemu. Przekonaj się o tym osobiście! Dobra prezentacja przygotowanych przez ciebie smakołyków pozwoli ci na godne uczczenie całości spotkania. Goście poczują się docenieni, jeżeli tylko zadbasz o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Skorzystaj z gotowych propozycji wypożyczalni mebli eventowych. To twój pomysł na każdą okazję, która może stać się wyjątkową.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan