Patera trzystopniowa – jeżeli tylko chcesz pokazać naprawdę dużo

Wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego

W momencie organizowania uroczystej gali masz na głowę mnóstwo spraw do załatwienia. Pozwól sobie pomóc. Oferta wypożyczalni mebli eventowych Warszawa została przygotowana w taki sposób, byś ty miał bardziej swobodną głowę. Każdy z elementów naszej propozycji powstał, byś ty mógł cieszyć się doskonale zaplanowanym przyjęciem.

Mniej na głowie, więcej na talerzu

Meble eventowe mają wśród swoich propozycji także paterę składającą się z aż trzech talerzy. Każdy z nich wykonany został ze szkła hartowanego, dlatego są one bardzo odporne na ewentualne uszkodzenia, a do tego wyglądają wprost perfekcyjnie. Dodatkowym atutem jest metalowa nóżka, która nie tylko pięknie eksponuje ciasta i inne przekąski, ale także wytrzyma spory ciężar smakołyków. Nóżka przechodzi przez wszystkie poziomy talerzyków patery i jednocześnie jest ich zwieńczeniem, tworząc uchwyt wygodny w trakcie przenoszenia naczynia i umieszczania go w różnych miejscach stołu. Cała kompozycja będzie dobrze prezentowała się razem z zastawą, sztućcami oraz szklankami, które także najdziesz w naszej ofercie. Po prostu pozwól sobie pomóc i stwórzmy wspólnie idealną dekorację twojego stołu podczas przyjęcia. Patera składająca się z aż trzech talerzyków, więc pomieści jeszcze więcej. Dzięki temu goście mogą spróbować bardziej urozmaiconych potraw. Każdemu przypadnie to do gustu!

Prezentacja to podstawa

Patera składająca się z aż trzech poziomów to również większe możliwości jeżeli chodzi o właściwe zaprezentowanie potrawy. Górną część możesz wykorzystać na drobne kawałki owoców, środkową na babeczki, a położoną najniżej – na większe kawałki ciasta. Albo zrobić kompletnie inaczej. Za każdym razem osiągniesz inny efekt, a dodatkowo aż trzy poziomy dają ci więcej możliwości dla spełniania własnych pomysłów. Sprawdź w jaki praktyczny sposób wykorzystasz swoje pomysły dotyczące wykorzystania tej patery. Wszystko to sprawi, że twój stół w trakcie przyjęcia będzie wyglądał doskonale. Wypożyczalnia krzeseł zadba nie tylko o dobrej jakości meble, ale także zatroszczy się każdy drobiazg, który może być potrzebny w trakcie organizowanego eleganckiego obiadu lub kolacji.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan