Pokrowce na stół czarne

Pokrowce na stół czarne

Pokrowiec na podłużny stół wykonany został z tkaniny stretch, dzięki czemu idealnie się naciąga i doskonale wygląda na prostokątnym blacie. Zaufaj doświadczeniu wypożyczalni krzeseł Wrocław, która rekomenduje ten wybór.

Klasyczna czerń

Obawiasz się nieco czerni na swoim stole? Zupełnie niesłusznie. To kolor klasyczny, elegancki i ponadczasowy. Dobrze będzie wyglądał na wieczornym przyjęciu. Tego typu stół wykorzystaj jako miejsce do serwowania alkoholi lub ustawienia kieliszków. Goście poczują się przyjęci przez gospodarza niemal po królewsku. Stawianie butelek bezpośrednio na blacie nie wygląda dobrze, a obrusy potrafią być czasami niepraktyczne. Dzięki wykorzystaniu idealnie naciągniętego materiału pokrowca, nic nie będzie plątać ci się między nogami, a więc zmniejsza się ryzyko rozlania lub stłuczenia czegoś. Czerń nie absorbuje plam, przez co nie są one szczególnie widoczne. Jeżeli jednak doszłoby do rozlania trunku, czarny pokrowiec możesz szybko wymienić na nowy, a goście nawet tego nie zauważą. Pamiętaj, że czerń pasuje do sytuacji wieczorowych, a więc do imprezy w klubie lub innej okazji podczas której bawić się będziecie przy zminimalizowanym oświetleniu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ten pokrowiec także na przyjęciu weselnym. Wszystko to pod warunkiem, że jesteście nowoczesną Parą Młodą i nie chcecie gościć wszędzie bieli. W takim przypadku zmiana dekoracji za pomocą czarnego pokrowca to strzał w dziesiątkę.

wypożyczalnia krzeseł kraków

Czarny blat

Czarny blat powleczony elastyczną tkaniną wygląda zdecydowanie bardziej elegancko niż brak odpowiedniego nakrycia. Rzędy szklanych kieliszków podczas eventu będą lśniły w blasku lamp i pięknie odbijały się od absorbującej światło czerni. Dzięki temu dodasz wnętrzu sali wiele tajemniczości. Odnajdziesz się w takiej stylistyce? Goście z pewnością będą pod wrażeniem twojej odwagi w kreowaniu przestrzeni. Pozwoli ci ona na nowo docenić sztukę aranżacji wnętrz. Zaufaj doświadczeniu wypożyczalni mebli eventowych. Pokrowce na stół sprawdzają się świetnie i są idealną propozycją do przygotowania uroczystego spotkania.