Ottoman SQUARE – czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze

Wynajem stołów

Jak powinno wyglądać idealne siedzisko? Może to tapicerowany kwadrat na niezbyt wysokich nóżkach, który pozwala na wygodne siedzenie kilku osób. Jeżeli też tak myślisz to koniecznie wypróbuj naszą propozycję. Przedstawiamy Ottoman SQUARE w kolorze czarnym.

Czarny czy biały?

Propozycja siedziska Ottoman SQUARE przygotowana została z myślą zarówno o miłośnikach czerni, jak i bieli. Wszystko to dzięki występowaniu go właśnie w tych dwóch gamach kolorystycznych. Niezależnie od tego, który spośród tych kolorów lepiej pasuje do twojego wnętrza, uzyskasz ten sam intrygujący efekt. A może zestawisz je ze sobą? Ciekawa szachownica to najnowszy trend, który występuje nie tylko w modzie, ale również przy urządzaniu wnętrz. Przekonaj się, że dzięki naszej propozycji uda ci się zagospodarować w sposób niesztampowy każdą przestrzeń. Ottoman SQUARE jest idealny, jeżeli chodzi o uzupełnienie wnętrza w którym jest zbyt mało przestrzeni na postawienie dużej kanapy. Lekka forma siedziska nie przytłacza wnętrza, wręcz przeciwnie, sprawia że nabiera ono niezrównanej lekkości. Możesz do niego dobrać także inne elementy z serii Ottoman. Wszystkie są dostępne w ofercie wypożyczalni mebli eventowych. Dzięki niskiemu siedzisku możesz wizualnie oddzielić różne przestrzeni, co jest przydatne na przykład w przypadku szerokiego korytarza. Postaw je obok szatni, by twoi goście mogli wygodnie zdjąć okrycia wierzchnie. Do tego skorzystaj z innych propozycji naszych elementów dodatkowych.

Prosta forma – maksymalny efekt

W prostocie kształtów jest coś takiego, co sprawia, że to właśnie one wydają się być najbardziej eleganckie. Widać to po ofercie wypożyczalni stołów i innych mebli eventowych. Nie inaczej jest w przypadku siedziska Ottoman SQUARE. Minimalizm, pewna surowość, przy jednoczesnej dbałości staranność wykonania tego mebla, przynoszą naprawdę fascynujące efekty finalne. Sprawdź, że dzięki skorzystaniu właśnie z tej propozycji, każdy twój event będzie wzbogacony o nierealne wyposażenie, które zapadnie w pamięci wszystkim gościom, a przede wszystkim będzie spełniało również funkcję praktyczną.

Oddziały w całej Polsce

Posiadamy oddziały na terenie calej Polski, dzięki czemu proponujemy rozwiązania transportowe w najniższym przedziale cenowym!

Wrocław +48 886 740 274
wroclaw@meble-eventowe.com
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław

Jelenia Góra +48 886 740 274
jelenia-gora@meble-eventowe.com
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra

Kraków +48 505 824 351
krakow@meble-eventowe.com 
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków

Poznań +48 731 831 461
poznan@meble-eventowe.com
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka

Warszawa +48 691 916 130
warszawa@meble-eventowe.com
ul. Elektoralna 13/121 00-137 Warszawa

Katowice +48 505 824 354
katowice@meble-eventowe.com
ul. Sobieskiego 11CD18 40-084 Katowice

Zapisz się do newslettera

Dołącz do Nas!

Blog firmowy

 
JoomlaMan