886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Ekspres Philips Latte Go

Na każdym evencie, gdzie serwowane są napoje dla gości i uczestników, ekspres do kawy jest urządzeniem, bez którego nie sposób się obejść. Philips LatteGo to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania każdego organizatora imprezy. Ekspres ten wyróżnia się nowoczesnym i efektownym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Doskonale sprawdza się zarówno na małych kameralnych imprezach, jak i na eventach większych i liczniejszych.

Profesjonalny ekspres do kawy – wypożyczalnia eventowa

W departamencie designu ekspres Philips LatteGo wyróżnia się pozytywnie pośród innych tego typu urządzeń. Solidna srebrna obudowa od razu przyciąga uwagę wysoką jakością wykonania. Ekspres już na pierwszy rzut oka robi wrażenie urządzenia, które odznacza się solidnym wykonaniem oraz efektownym designem. Jest odpowiedni na wszelkiego rodzaju eventy, od mniej formalnych i kameralnych spotkań, po duże wydarzenia, w rodzaju szkoleń, zjazdów, lub uroczystości z udziałem dużej grupy uczestników. Wygląd zewnęczny ekspresu Philips latte go od pierwszego spojrzenia kojarzy się z solidnością I prestiżem, co świadczy korzystnie o organizatorze eventu. Istotnym atutem ekspresu Philips latte go jest też prostota obsługi. .

 

Wymiary:

Rodzaj: Automatyczny Kolor główny: Czarny Waga [kg]: 7,2 kg Wysokość [mm]: od 301 do 350 mm Szerokość [mm]: od 201 do 250 mm Głębokość [mm]: od 401 do 500 mm Maksymalna wysokość filiżanki [cm]: 15 cm Wbudowany młynek: Tak Rodzaj młynka: Ceramiczny Ilość stopni regulacji mocy kawy: 5 Pojemnik na mleko: Tak Wyświetlacz: Tak Automatyczne przygotowywanie kaw: -Americano -Espresso -Cappuccino -Latte Macchiato