886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Sofy, stoliki paletowe

Meble Paletowe

Meble paletowe to wspaniały pomysł na urozmaicenie eventu. Wpasują się w modernistycznie wykonane wnętrza, czy nowoczesne formy eventu. Niewątpliwie do wykorzystania tych mebli można pomyśleć że potrzeba odważnej decyzji odnośnie aranżacji, mimo to efekty związane z użyciem tych co by nie mówić „dziwnych” mebli, jednak da to bardzo satysfakcjonujące efekty. Palety wykorzystane do produkcji zostały odpowiednio oszlifowane oraz pomalowane białą farbą, co wyeliminuje możliwość skaleczenia czy przypadkowe wbicie się drzazgi.

Ekologiczne podejście!

Ekologia to nie tylko trend, ale także szacunek do otoczenia, a wykorzystanie palet i ich gruntowna renowacja pozwala na stworzenie mebli z „charakterem” a przy tym przyjaznym ekologicznie. Farby oraz impregnacja zostały odpowiednio dobrane z troską o środowisko, oraz także najbardziej przyjaznych składników otoczeniu. Kolor biały nie tylko wpasuje się w większość aranżacji, a w przypadku wielokolorowych, świetnie sprawdzi się jako wydzielona strefa np. Chillout.

Wygoda to podstawa!

Wygoda też się liczy! Zdajemy sobie doskonale z sprawy, że meble przede wszystkim mają być wygodne, dlatego proponujemy Państwu na każdą sofę paletową, dwie duże poduszki, oraz materac na siedzisko w grafitowym kolorze. Co z pewnością zapewni wygodę i komfort w użytkowaniu.

 

Wypożyczamy zestawy mebli paletowych, sofa z poduszkami i wygodnym materacem, stolik w wysokości kawowej, a także małe pufy z poduszkami. Możliwy wynajem mebli paletowych osobno.

Wypożyczalnia mebli eventowych katowiceWypożyczalnia mebli eventowych warszawa

Sofa

Podstawa Sofy jest wykonana z dwóch połączonych palet, oraz oparcia pod kątem 100st, dzięki czemu jest bardzo wygodna i funkcjonalna.

Stolik

Stolik składa się z dwóch palet euro, pomalowany na biało.

Pufa/Skrzynka

Skrzynka idealnie nada się nie tylko jako pufa, ale także jako stolik.