886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Namioty biesiadne, czyli ogrodowa zabawa

Wynajem mebli biurowych poznań

Przyjęcia na świeżym przyjęciu zawsze są nie lada atrakcją dla gości. Właśnie z myślą o takich osobach powstała nasza oferta wynajmu mebli i innych elementów eventowych w Warszawie i na terenie całego kraju. Wśród naszych propozycji znalazło się miejsce dla namiotu biesiadnego.

Dobrze skonstruowany

Namiot biesiadny swoją konstrukcję opiera na lekkim aluminium. Poszycie to materiał sztuczny, który nie ulega łatwo zapaleniu. Dzięki temu możesz bez obaw przygotować grilla lub nawet ognisko w pobliżu namiotu biesiadnego. Jego wymiary są różnorodne, zależą od twoich indywidualnie ustawionych potrzeb. Możliwe jest łączenie ze sobą kilku namiotów, zarówno ich przedłużenie, jak i poszerzenie. Boki są podwijane, dlatego możesz stworzyć na wpół otwartą przestrzeń, która doskonale sprawdzi się w przypadku biesiady dla większej liczby gości. Na ścianach namiotu znajdują się okienka z tworzywa sztucznego, które całości dodają elegancji. Białe poszycie jest najbardziej uniwersalne i będzie odpowiednie do zorganizowania eventów każdego typu.

Wynajem mebli biurowych Jelenia góraWynajem mebli biurowych ŁódźWypożyczalnia mebli eventowych katowiceWypożyczalnia mebli eventowych warszawa

Idealna prezencja

Namiot biesiadny proponujemy jako miejsce do zorganizowania bankietu, przyjęcia rodzinnego, wesela, czy komunii. Dodatkowo można do niego dobrać podłogę, przez co w środku namiotu pojawi się przestrzeń do tańca. Różne metody aranżacji wnętrza, na przykład z wykorzystaniem wynajętych mebli, pozwalają na uzyskanie dowolnego efektu końcowego w środku namiotu. Może on zarówno być miejscem imprezy ozdobionym dyskotekową kulą, w którym profesjonalny muzyk będzie bawił gości do rana, co romantyczną salą weselną z kwiatami, gustownymi ozdobami i delikatnym światłem. W środku namiotu wyczarujesz dokładnie taki nastrój, na jakim najbardziej ci zależy. W naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór krzeseł, stołów, oświetlenia i innych elementów, które pomogą ci wyczarować perfekcyjny event. Dzięki zaufaniu nam nie będziesz musiał martwić się o nic więcej, a najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów przemówi sama za siebie. Możliwość stworzenia dowolnej aranżacji to jeden z najczęstszych impulsów podczas wybory naszych propozycji. Nasza wypożyczalnia krzeseł Warszawa posiada duże doświadczenie w wyposażaniu tego typu zadaszenia, o czym można się przekonać przeglądając powyższe zdjęcia.

Dostępne wymiary

Kod: 0385

Szerokość: 6m Wysokość ściany: 2m wysokość w kal.: 3m Długość: 6m

Kod: 0386

Szerokość: 6m Wysokość ściany: 2m wysokość w kal.: 3m Długość: 8m

Kod: 0387

Szerokość: 6m Wysokość ściany: 2m wysokość w kal.: 3m Długość: 12m