886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Parasol grzewczy podnosi temperaturę spotkania

Popularne ostatnio imprezy plenerowe mają wiele plusów. Są one same w sobie atrakcją dla gości, dodatkowo piękne okoliczności przyrody działają kojąco. Niestety, mają również sporą wadę – temperatura w Polsce, zwłaszcza wieczorem, nie należy do najwyższych. Można jednak temu w prosty sposób zaradzić.

Wysokość całkowita: 220 cm
Średnica górnego talerza: 76 cm
Średnica podstawy: 45 cm

Dostawa w całej Polsce i Europie
Dostępne Kolory: chrom


Zapytaj o Cenę

Ogrzewacze Ogrodowe

Parasol grzewczy nie jest jeszcze bardzo popularny w naszym kraju, ale to z pewnością szybko się zmieni. Znasz jego działanie chociażby z restauracyjnych ogródków, w których czasami pomimo ładnej pogody nie jest zbyt ciepło. Zasięg oferowanego w ramach meble eventowe wynajem parasola, to aż 5 metrów. Dzięki temu osoby znajdując się w promieniu jego działania odczuwają temperaturę 18-20 stopni Celsjusza, przy zewnętrznym słupku rtęci utrzymującym się w granicach 10 stopni Celsjusza. To znacząca różnica, prawda? Jeżeli organizujesz niewielkie spotkanie, na przykład grilla albo wręcz przeciwnie, zapraszasz gości na duże przyjęcie, koniecznie musisz zaopatrzyć się w ten przyrząd. Dzięki niemu żaden gość nie zmarznie, a impreza przeciągnie się do późnych godzin nocnych. Parasole są bezpieczne, ich użytkowanie nie łączy się z wydzielaniem jakiegokolwiek nieprzyjemnego zapachu.

wypożyczalnia krzeseł katowice wypożyczalnia krzeseł katowice

Stylowość

Parasole mają formę metalowych słupów, nieco przypominających uliczne lampy. Specjalistyczny system rozprowadzania ciepła sprawia, że równomiernie opatula ono wszystkich zebranych. Ciepłe powietrze naturalnie się unosi, gwarantując przyjemną termikę, nie wpływając jednak na nadmierne wysuszenie się powietrza wokół stolików. Od twojego zamierzenia oraz sposobu rozmieszczenia stołów zależy, w jaki sposób ustawisz parasole. Każdy z nich ogrzewa powietrze w z zasięgu pięciu metrów od siebie, a co za tym idzie, nie trzeba ustawiać ich specjalnie gęsto. Parasole grzewcze są wygodne w użytkowaniu i bezpieczne. Nawet przypadkowe dotknięcie jego konstrukcji nie grozi bolesnym oparzeniem. Miły wieczór w plenerze gwarantuje kilka czynników. Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni mebli, byś zgromadził na swoim przyjęciu wszystkie niezbędne produkty i to najwyższej jakości. Tylko dobrane produkty to gwarancja zadowolenia gości.

Podobne produkty: