886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Zadaszenie weselne dla Panien i Panów

Wynajem mebli eventowych Łódź

Wiele osób marzy o tym, żeby ich uroczystość ślubu odbywała się na świeżym powietrzu. Jest to coraz bardziej realne, a co więcej – powoli staje się nawet popularne. Z myślą o takich osobach pojawiło się w naszej ofercie specjalne zadaszenie weselne, które będzie jednym z elementów uświetniających ten dzień.

Elegancki i trwały

Wielu przyszłych małżonków planując swój ślub i wesele, stawia przede wszystkim na jak największą elegancję. Stąd troska o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Wydawać by się mogło, że kolor serwetek albo barwa kwiatów na stołach nie są aż tak istotnymi kwestiami, tymczasem podczas przygotowań do Wielkiego Dnia potrafią one spędzać sen z powiek wielu osobom. Rozumiejąc to, w naszej kolekcji mebli do wynajęcia oferujemy bardzo eleganckie, profesjonalne zadaszenie weselne. Jego bryła składa z metalowej konstrukcji z ciekawymi nóżkami w formie przestrzennych prostokątów oraz dachu wykonanego z białej tkaniny. Dodatkowo zadaszenie może zostać ozdobione lampkami LED, balonami, czy kwiatami. Ogranicza cię wyłącznie twoja własna wyobraźnia.

wynajem namiotow katowicewynajem namiotow katowicewynajem namiotow katowice

Zadaszenie do zadań specjalnych

Zadaszenie może być miejscem udzielania ślubu, zamieniając się w ślubną kaplicę, ale także wyznaczać najważniejsze punkty podczas przyjęcia weselnego. Pod zadaszeniem ustawić możesz foto-budkę, zorganizować bar dla gości, ustawić słodki kącik z ciastami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zestawić ze sobą kilka zadaszeń i wyczarować dobrze zorganizowaną przestrzeń. Dzięki temu nawet otwarta przestrzeń zyska odpowiedni podział i stanie się bardziej przyjazna dla przybyłych gości. Wymiary zadaszenia to 3 na 3 metry, natomiast jego wysokość wynosi 260 centymetrów. Wszystko to sprawia, że zadaszenie jest bardzo zgrabnie i doskonale wygląda w każdym miejscu. Z równym powodzeniem użyć go można podczas uroczystości na plaży, co w pałacowym ogrodzie. Aranżacja zależy od gustu wynajmujących. Oczywiście, w ramach wypożyczalni mebli oferujemy fachowe doradztwo i udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania związane z meblami eventowymi, ale to właśnie Państwo Młodzi (lub inne osoby wynajmujące to zadaszenie) są twórcami efektu finalnego.

Wymiary

Szerokość: 3m Długość: 3m Wysokość: 2,65m