886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Piramida grzewcza rozgrzeje każde przyjęcie

wynajem namiotow poznań

Jeżeli lubisz organizować imprezy odbywające się na świeżym powietrzu, a jednocześnie obawiasz się chłodnych wieczorów w Polsce, koniecznie skorzystaj z naszej oferty wynajęcia piramidy grzewczej. Wypożyczalnia mebli eventowych pozwoli ci na dostosowanie ilości tego sprzętu do twoich potrzeb.

Przedłuż sezon letni

Masz ochotę na dłuższy sezon letni, podczas którego przyjęcia będziesz organizował pod chmurkami lub gwiazdami? A może w najbliższym czasie zapraszasz gości na duże przyjęcie odbywające się poza dachem? W obu tych przypadkach idealnym rozwiązaniem dla ciebie jest piramida grzewcza. Jej użytkowanie jest niesamowicie łatwe. Do tego jest to rozwiązanie estetyczne, które nie zaburzy kompozycji twojego przyjęcia. Metalowa konstrukcja z żarzącym się ogniem robi spektakularne wrażenie. Bez obaw goście, nawet jeżeli wśród nich będą dzieci, nie poparzą się. Sprawdź sam, że z taka pomocą organizacja spotkania poza pomieszczeniem jest bardzo proste. To rozwiązanie znane jest z ogródków restauracyjnych, ale dzięki propozycji mebli eventowych, skorzystać mogą z niego wszyscy. Piramida grzewcza daje przyjemne powietrze, które jednocześnie nie jest bardzo suche. Już kilka takich obiektów wystarczy do ogrzania naprawdę dużej przestrzeni.

Spotkania w blasku gwiazd

Piramidy grzewcze są w stanie stworzyć wyjątkowy klimat. Blask świec, okrągłe stoliki, smaczne jedzenie i delikatna muzyka – przeniosłeś się już do świata fantazji. Pomyśl jak przyjemnie byłoby celebrować w ten sposób chwile. Propozycja piramidy grzewczej to doskonały sposób na przedłużenie sezonu letniego również na wieczory złotej, polskiej jesieni. Dzięki delikatnemu ciepłu każdy z gości poczuje się nim wręcz otulony, a więc będzie czuł się o wiele lepiej. Taki sposób gościny będzie dobrze świadczył o tobie jako o gospodarzu. Propozycja naszych gustownych urządzeń dogrzewających przeznaczona jest na tarasy, do namiotów weselnych, a także bezpośrednio do ogrodów. Niezależnie, jakie miejsce wybierzesz, gwarantujemy że nasze piramidy grzewcze sprawdzą się w stu procentach.