886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Zadaszenie ekspresowe premium na targi i wystawy

Wynajem mebli eventowych kraków

Planując ekspozycję swoich produktów na przykład na targach, musisz zadbać o ich właściwe podkreślenie. By uzyskać taki efekt skorzystaj z oferty ekspresowego zadaszenia. Rozkłada się je bardzo łatwo i szybko, a biały daszek i nogi prezentują się niezwykle elegancko i profesjonalnie.

Dobre przygotowanie to wybór namiotów imprezowych

Podczas organizacji pokazu swoich produktów, najważniejszym punktem jest dobra ekspozycja. Klienci docenią profesjonalny pawilon, który pozwoli uchronić produkty przed działaniem czynników atmosferycznych. Co równie ważne, zadaszenie ściśle wyznacza przestrzeń, którą można dowolnie zaaranżować. Ustaw w środku stoły do wyłożenia towarów i folderów albo nawet zestaw ze sobą kilka zadaszeń, by stworzyć przestrzeń z kanapami dla twoich klientów. Powstanie wówczas komfortowe miejsce do rozmowy o produktach i usługach. Uzyskanie przytulnej przestrzeni jest bardzo ważne, ale także bardzo trudne w przypadku wystaw plenerowych. W tej sytuacji ważnym jest by zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów.

Wynajem mebli eventowych Jelenia góraWynajem mebli eventowych Jelenia góraWynajem mebli eventowych Jelenia góraWynajem mebli eventowych Jelenia góra

Ekspresowa konstrukcja

Zadaszenie ekspresowe ma solidną i trwałą konstrukcję, którą można także dociążyć wykorzystując w tym celu obciążniki lub wbić je w podłoże za pomocą śledzi. Kwadratowe wymiary 3 na 3 metry to pomysł nie tylko na plenerową prezentację produktów. Z równym powodzeniem zadaszenie można zastosować podczas wesela. Wówczas to zasłaniać ono będzie jakiś ważny punkt w ogrodzie lub dowolnym innym miejscu. Pod daszkiem schować można na przykład stoły z przystawkami lub napojami. Jeżeli skorzystasz z oferty mebli eventowych, dobierzesz idealne dodatki do zadaszenia ekspresowego. Niezależnie od okazji, nasza propozycja sprawdzi się wyśmienicie i dobrze podkreśli ogrom przygotowań przed organizacją przyjęcia. Skorzystaj z doświadczenia profesjonalistów, dzięki któremu uda ci się stworzyć efekt, który będzie przez twoich gości zapamiętany na długo. Wśród propozycji wynajmu mebli eventowych znalazło się miejsce również dla stołów, krzeseł i innych mebli dostosowanych do używania ich na wolnym powietrzu. Dzięki temu, że są one odporne na działanie czynników atmosferycznych, doskonale uzupełniają ofertę zadaszenia.

Wymiary

Szerokość: 3m Długość: 3m Wysokość ścian bocznych: 1,75-2m Wysokość w kalenicy: 2,75-3m