886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Jego wysokość ekran multimedialny

Wypożyczalnia mebli biurowych kraków

Wśród propozycji mebli eventowych do wynajęcia, obecnych na naszej stronie internetowej, nie mogło zabraknąć ekranu multimedialnego. Ten element stawiany na statywie lub zawieszany na ścianie, pozwala cieszyć się najwyższą jakością obrazu z wyświetlanej prezentacji. Czyste, jasne tło nie zniekształca obrazu i wygląda bardzo profesjonalnie.

Prostota i najwyższa jakość

Współcześnie trudno jest już sobie wyobrazić przebieg jakiejkolwiek konferencji lub spotkania biznesowego, podczas którego nie używa się wygodnego narzędzia jakim jest prezentacja multimedialna. By ją prawidłowo wykonać, niezbędny jest oczywiście laptop, projektor multimedialny, a także odpowiedni ekran. Te wszystkie elementy tworzą najlepszy efekt końcowy. Praktyczność zastosowanie naszej propozycji jest niepowątpiewająca. Rekomendujemy stosowanie naszych ekranów podczas prezentacji w wersji mobilnej, ale także jako jeden z elementów wyposażenia nowoczesnej sali konferencyjnej i szkoleniowej. Podczas produkcji ekranu skorzystano z materiałów o najwyższej jakości. Płachta materiału jest bardzo stabilna, a całość wygląda bardzo nowocześnie, przez będzie się dobrze prezentowała we współcześnie zaaranżowanych salach.

Wypożyczalnia mebli biurowych poznań

Poręczne wyświetlanie

Zaletą ekranu do wyświetlania projekcji multimedialnych jest z pewnością jego duża mobilność. Możesz go dowolnie przestawiać, także między salami w zależności od potrzeb. Jest lekki i poręczny, ponieważ może zostać zwinięty. Dzięki temu z łatwością dostosujesz ekran do wymagań projektora. Zaręczamy, że dzięki produktom wynajmu mebli evetowych, końcowy efekt zorganizowanego przez ciebie eventu będzie bardzo dobry. Już dziś zadbaj o swoją opinię fachowca i wyposaż salę w odpowiedni sprzęt, który sprosta gustom wszystkich odbiorców. Dobra jakość wykonania naszych produktów obroni się sama. Decydując się na konkretny model najlepiej wiedzieć, w jakim celu ma on zostać używany. Niektóre spośród obecnych w naszej ofercie pozwalają nawet na zastąpienie telewizora. Razem z osprzętem tworzą one wówczas kino domowe najwyższej jakości. Może to mieć znaczenie, kiedy podczas prezentacji będziesz pokazywać filmu. To z pewnością ją urozmaici i przyciągnie uwagę odbiorców. Wybierając model weź pod uwagę rozmiar sali i możliwości montażu. Ekran na stelażu jest najbardziej uniwersalny.