886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Flipchart suchościeralny

Wypożyczalnia mebli biurowych Łódź

Na każdej konferencji, szkoleniu lub spotkaniu biznesowym, potrzebna jest tablica do zapisania swoich najważniejszych myśli, wykonania wykresu i do innych celów związanych z bardziej plastycznym przedstawieniem swoich myśli. W takich sytuacjach rekomendujemy zastosowanie flipcharta, który również znalazł się w ofercie wynajmu mebli eventowych.

Tablica z charakterem

Czym jest flipchart? To tablica suchościeralna, po której można pisać za pośrednictwem specjalnie przeznaczonych do tego markerów. Każdy rysunek lub napis może zostać natychmiast starty gąbką i zastąpiony przez inny rysunek. Dodatkowo flipchart posiada również funkcjonalność tablicy magnetycznej, a co za tym idzie – daje możliwość przyczepiania za pomocą magnesów kartek i innych do swojej powierzchni. Propozycja wynajmu naszego flipcharta obejmuje także markery, które są dołączone do zestawu. Lekkość tej tablicy pozwala na jej swobodne przestawianie po całej powierzchni sali, a biały kolor najlepiej się prezentuje i pasuje do wszystkich pomieszczeń, nie tylko o charakterze biurowym. Powierzchnia tablicy to 60 na 90 centymetrów, co pozwala na narysowanie całkiem przejrzystego wykresu i jest odpowiednie dla sal z mniejszą ilością słuchaczy.

Przedstawić obrazowo

Nie od dziś wiadomo, że ludzie dzielą się między innymi na wzrokowców i słuchowców. Ci drudzy zadowalają się tylko tekstem przez siebie słyszanym i w ten sposób uczą się, natomiast ci pierwsi potrzebują również bodźców wizualnych. Wszelkiego rodzaju tablice, takie jak flipchart dostępny w ofercie wynajmu mebli eventowych, są właśnie stworzone dla nich. Osoby o bardzo rozwiniętym zmyśle wzroku lubią coś dobrze widzieć, poznać w formie plastycznej, bo dopiero to pozwala pracować ich wyobraźni na najwyższych obrotach i tworzyć w swojej głowie modele. Takie wsparcie umożliwia między innymi wykorzystanie projekcji i prezentacji, ale także zastosowanie tablicy suchościeralnej, na której można w skrócie przedstawić najważniejsze myśli. Takie miejsce na publiczne notatki jest bardzo ważne i pozwala słuchaczom w lepszy sposób zrozumieć przekaz. Otrzymane w ten sposób wnioski zostaną bardziej zapamiętane. A co niemniej ważne, zapis na tablicy można szybko usunąć nie brudząc się przy tym.