886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Mikrofon bezprzewodowy Pasmo i każdy zostanie usłyszany

Wypożyczalnia mebli biurowych wrocław

Żadna większa impreza nie może się wręcz obejść bez publicznych występów. Na takie okazje został właśnie przygotowany mikrofon bezprzewodowy Pasmo. Jego znakomita jakość świetnie będzie współgrała z idealnym nagłośnieniem, dzięki czemu każde słowo wypowiadających się osób pozostanie doskonale słyszalne.

Poczuj każde słowo

Wygodny mikrofon bezprzewodowy to zestaw nauszny, który zapewnia całkowitą swobodę ruchu dla osoby z niego korzystającej. Na przykład animator ma więc wolne ręce, by w trakcie mówienia wykonywać także inne ruchy. Wszystko to sprzyja wspólnej zabawie i interaktywności. Mikrofon bezprzewodowy sprawdzi się również, jeżeli w trakcie twojego eventu ma wypowiadać się kilka osób na zasadzie dyskusji. Pasmo przenoszenia w tym modelu to 207,5 MHz. Jeżeli ten produkt zestawisz z nagłośnieniem dostępnym również w ramach wypożyczalni mebli eventowych, uzyskasz świetnej jakości zestaw, który pozwoli ci cieszyć się doskonałym brzmieniem dźwięku w nawet dużej sali. Dzięki temu nikomu nie umknie żadne słowo wypowiadających się osób. Zestaw zakładany na głowę jest wygodny, ponieważ mikrofon znajduje się w odpowiedniej odległości od ust, a więc nie ma problemu z nieprzyjemnymi trzaskami, a jednocześnie zyskuje się wysoką słyszalność. Jeżeli zależy ci na wizerunku profesjonalisty, to koniecznie wybierz mikrofon Pasmo.

Niech każdy cię usłyszy

Są takie okoliczności, kiedy bardzo ważna jest troska o właściwą słyszalność. Mowa przede wszystkim o prelegentów, którzy wypowiadają się na określony temat. Dzięki naszej propozycji wynajmu mebli eventowych zatroszczysz się nie tylko o dobrą jakość mebli, ale także o każdy dodatek. W jednym miejscu znajdziesz wszystko to, co jest ci niezbędne do zorganizowania eventu na najwyższym poziomie. Niezależnie, czy jest to konferencja, na której przemawia jedna osoba, czy też zabawa odbywa się pod nadzorem wodzireja – wszędzie tam niezbędne jest skorzystanie z dobrej jakości mikrofonu bezprzewodowego. Dzięki niemu nie musisz się o nic dodatkowo martwić. Gwarantujemy, że właściwe podłączenie sprzętu sprawi, iż w nawet najdalszych zakamarkach sali dźwięk będzie bardzo dobrze słyszalny.