886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Nagłośnienie by zostać zauważonym

Wypożyczalnia mebli biurowych poznań

Podczas organizacji konferencji lub jakiegokolwiek innego spotkania w trakcie którego prelegenci zabierać będą głos, bardzo ważne jest zadbanie o właściwe nagłośnienie. Wypowiadane słowa albo na przykład warstwę dźwiękową, powinni móc usłyszeć wszyscy uczestnicy spotkania.

Naprawdę duża moc

Nagłośnienie konferencyjne, które znajduje się w naszej ofercie, to jeden z elementów propozycji wynajmu mebli eventowych. Nasze doświadczenie wskazuje, że ich moc 300 W pozwala na nagłośnienie powierzchni 400-500 metrów. Odpowiadając na potrzeby klientów oferujemy różnorodne komplety, dostarczane na życzenie klienta. Elementy dodatkowe to kolumny ze statywami. 6-kanałowy mikser, mikrofony przewodowe oraz bezprzewodowe, a także statywy do mikrofonów. W zakres proponowanych usług wchodzi również kompleksowa obsługa każdej imprezy. Dbamy o to, by cały sprzęt został dobrze rozstawiony, a uzyskana jakość dźwięku była naprawdę wysokiej jakości. Dzięki takiemu podejściu do oferowanych usług, wszystko co jest przez nas proponowane, dostosowane jest do potrzeb właśnie twojego wydarzenia. System nagłośnienia jest dyskretny, nie rzuca się w oczy i nie zaburza koncepcji przestrzeni, ale jednocześnie działa on bardzo skutecznie. Dzięki niemu nie będzie kłopotem akustyka sali. Warto zadbać o nagłośnienie także na mniejszych powierzchniach. Może się bowiem okazać, że słyszalność w odległych miejscach pomieszczenia nie jest zbyt dobra. Wówczas wybawieniem jest skorzystanie z mikrofonów.

Wypożyczalnia mebli biurowych Jelenia góra

Dobrze słyszalna muzyka

System nagłośnienia to oczywiście obowiązkowy element nie tylko dla konferencji z przemowami. Równie dobrze wykorzystuje się go do nagłośnienia muzyki w całym obiekcie. Z tego powodu propozycja mebli eventowych Warszawa dotyczy także organizacji wesela, studniówki i innych okazji podczas których muzyka odgrywa ważną rolę. Niezależnie, czy dźwięki odgrywać będą tylko rolę delikatnego tła w trakcie kolacji, czy też planujesz szaleństwa na parkiecie, dobrze dobrana muzyka, podana przez głośniki najwyższej jakości, pozwala na cieszenie się jej brzmieniem. Jest to jeden z ważnych elementów oprawy, o których organizatorzy często zapominają. Tymczasem jest ona w stanie zmienić cały nastrój eventu.