886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Solidny stand reklamowy

wypożyczalnia krzeseł Łódź

Posiadanie standu reklamowego to konieczność w dzisiejszych wymaganiach rynkowych. Zresztą wiadomo przecież, że większość osób przed podejściem do stoiska pragnie pobieżnie chociaż zapoznać się z jego ofertą.

Zareklamuj się wszędzie

Solidnie wykonany stand jest jednym z flagowych produktów wynajmu mebli eventowych. Wiadomo, że targi branżowe i wystawy nie odbywają się codziennie, więc stand jest potrzebny zaledwie kilka razy. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie go. Stand w naszej ofercie ma ciekawy wygląd. Wykonany jest z rury stalowej 22 milimetry, lakierowanej proszkowo na kolor biały. Jego zewnętrzne wymiary to 125 na 54 centymetry. Rozmiar płyty PCW w środku to 84,5 na 48,5 centymetra. Jej grubość wynosi 4 milimetry. Płyta może zostać wyklejona dowolną folią z nadrukiem reklamowym. Stand jest podwójny, dlatego mieści się na nim dwa razy więcej tekstu lub grafiki. Postawić go można wszędzie, zarówno w pomieszczeniach hal wystawowych, jak i na zewnętrz budynku. Jego solidna konstrukcja gwarantuje, że nie jest łatwo go przewrócić, a tym bardziej nie mają na niego negatywnego wpływu warunki atmosferyczne.

Pokaż swoje atuty

Stand jest bardzo znaną i cenioną od wielu, wielu lat formą reklamy. Dlatego nie można o nim zapominać. Dzięki obecności standu klienci dowiedzą się jakie towary i usługi są im w danym miejscu proponowane, mogą poznać przykładowe ceny albo oswoić się z graficzną szatą firmy. Wszystko to wpłynie na ich podświadomość, a tym samym pozwoli ci zostać zapamiętanym. Umiejętnie umiejscowiony stand to bardzo dobre rozwiązanie, które sprawdzi się zawsze. Nie musisz wcześniej dokonywać zakupu oraz planować z wyprzedzeniem wyglądu twojego stanowiska wystawienniczego. Wystarczy, że zdecydujesz się na zaufaniu naszemu profesjonalizmowi i wybierzesz interesujące cię przedmioty z oferty wynajmu mebli eventowych. Zyskasz wysokogatunkowy produkt, który stanie się twoją najlepszą reklamą. Z nami dobierzesz też resztę dodatków, na przykład oświetlenie, stoły i krzesła, dzięki czemu stworzysz bardzo profesjonalnie wyglądające stanowisko.