886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Stojak na ulotki A4

Stojak na ulotki to obowiązkowy element każdych targów czy prezentacji firmy, dzięki małym gabarytom bardzo dobrze sprawi się nawet na małych stanowiskach. Posiada sześć kieszeni na których bez trudu zmieszczą się reklamówki w formacie A4 czy też katalogi firmy. Rama dzięki wykonaniu z wytrzymałego stopu aluminium, zapewni odpowiednią równowagę i bardzo niską wagę. Stojak składa i rozkłada się błyskawicznie.

Dwustronność

Ulotki na stojaku można ustawić z obydwóch stron dzięki czemu jest bardziej uniwersalny. Jego stylowy wygląd doda elegancji Państwa ulotkom, a dzięki specjalnie zaprojektowanym podpórkom katalogi nie spadną. W naszej wypożyczalni mebli eventowych jest także możliwość wynajmu innego rodzaju miejsc na reklamę, standy

Ulotki

Ulotki to najszybszy sposób na rozpowszechnianie informacji o firmie, dzięki jej niewielkiej objętości np w formie kartki, lub rozkładanej broszurki. Prezentuje ona najważniejsze informacje o działalności, ofercie czy kontakcie z Państwa firmą. Ulotki nie tylko muszą przedstawiać reklamy produktów, ale mogą informować o eventach (wydarzeniach). Są o wiele tańszym sposobem na reklamę od katalogów czy też plakatów.

Katalogi

Katalogi to drugie pod względem popularności reklamy w formie papierowej. Dzięki niemu można przedstawić całą ofertę firmy, dodać zdjęcia czy też wycenę produktów/usług. Folder najczęściej jest używany na wystawach, targach, giełdach, wystawach czy nawet w biurach firm.