Wypożyczalnia Foteli Puf i Sof

Meble tradycyjne, nowoczesne jak i designerskie

Meble tapicerowane to jeden z najważniejszych działów w naszej wypożyczalni eventowej. Najogólniej dział ten podzielić można na trzy podkategorie, czyli fotele, pufy i sofy, ale rzeczywistość, jak to przeważnie bywa, jest jednak nieco bardziej skomplikowana. Wypożyczalnia mebli eventowych, która pragnie być konkurencyjna i jednocześnie jak najlepiej zaspokajać potrzeby organizatorów eventów, musi odpowiednio urozmaicać i aktualizować swój asortyment. To powoduje, że w naszej ofercie wynajmu znaleźć można meble tradycyjne i nowoczesne, meble designerskie, o wyjątkowo oryginalnej formie oraz takie, których wzornictwo i ergonomia podporządkowane są głównie ich funkcji użytkowej.

Małe, duże, czarne, białe, kolorowe...

Jeżeli chodzi o wynajem foteli, to nasz asortyment obejmuje wzory i modele zróżnicowane pod względem stylu, gabarytów, zastosowanych materiałów ergonomii i funkcjonalności. W naszej kolekcji foteli znajduje się kilkadziesiąt różnych tego typu mebli. Oferujemy między innymi wynajem foteli tapicerowanych skórą ekologiczną, wynajem foteli tapicerowanych tkaninami, wynajem foteli obrotowych, w tym z regulacją wysokości. Nasze fotele występują w szerokiej gamie kolorystycznej. W kolekcji wypożyczalni znajdą Państwo między innymi obszerne i komfortowe fotele inspirowane meblami wiktoriańskimi i tradycyjne fotele typu „uszak”, ale także całą gamę designerskich foteli obrotowych, które poza wyjątkową wygodą również przyciągają uwagę oryginalnym designem.

Sofy dwuosobowe, trzyosobowe...

Wypożyczalnia może pochwalić się również interesującym wyborem, jeżeli chodzi o wynajem sof. W ofercie posiadamy nowoczesne sofy dwu i trzyosobowe. Każda z oferowanych przez nas sof, a jest ich kilka, ma swój odpowiednik lub pasujący model w asortymencie foteli. Można zatem bez trudu skompletować z nich wygodny i efektowny zestaw mebli wypoczynkowych do salonu, strefy Lounge, loży VIP, itp. Warto przy tym zwrócić uwagę, że zdecydowana większość naszych sof to meble tapicerowane skórą ekologiczną, z natury eleganckie i wygodne, a nawet prestiżowe.

Pufy kwadratowe, owalne, eleganckie z eko skóry

W przypadku puf nasza oferta wynajmu obejmuje kilkanaście różnych modeli, które nawzajem się uzupełniają. Nasz wynajem puf obejmuje między innymi pufy jednoosobowe typu kostka, pufy okrągłe, pufy dwuosobowe, trzyosobowe, a także eleganckie pufy Ottoman Square i CRV. Wszystko to są pufy tapicerowane skórą ekologiczną. Wypożyczalnia mebli eventowych proponuje swoim klientom również wynajem nowoczesnych puf z podświetleniem, wykonanych z polietylenu. Te meble znajdą Państwo w sekcji mebli z podświetleniem LED.

Fotele, pufy i sofy