886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Pufa Ottoman 2 – wygoda dla dwóch osób

Wynajem mebli katowice

Pamiętaj, że seria Ottoman charakteryzuje się prostym, ale zarazem eleganckim wzornictwem. Nie inaczej jest w przypadku Pufy Ottoman 2. Jest to w zasadzie taka sama pufa jak Ottoman, ale przeznaczona do wygodnego siedzenia przez dwie osoby. Dzięki temu w jednym miejscu zmieścisz więcej gości. Ta prosta propozycja może stać się podstawą dla twojej inspiracji.

Jeżeli masz plan…

Jeżeli doskonale wiesz w jaki sposób ma wyglądać zaaranżowany przez ciebie kącik dla twoich gości, z pewnością znajdziesz w nim miejsce na proste kształty i czyste linie w kolorze białym. Dodaj do tego również białą pufę Ottoman 2. Jeżeli stawiasz na biel i używasz do urządzenia pomieszczenia również naszych mebli eventowych z kolekcji Classic, koniecznie uzupełnij je o propozycję również naszych puf dostępnych w ramach wypożyczalni mebli eventowych. Pufa dla dwóch osób świetnie wygląda w towarzystwie podłużnego stolika. Dzięki temu wyczarujesz nowoczesną przestrzeń o jasno określonym przeznaczeniu. Pufa doskonale uzupełnia każdą przestrzeń i będzie stanowiła jej wizualną ozdobę. Przekonaj się, że dzięki wykorzystaniu naszych pomysłów na meble eventowe, całość kompozycji będzie wyglądała bardzo spójnie i nowocześnie. Przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki wykorzystaniu naszych pomysłów na twoje wnętrze.

Wynajem mebli warszawaWynajem mebli wrocławWynajem mebli kraków

Pufa dla dwojga

Pufa Ottoman 2 została wykonana ze skóry ekologicznej, która jest odporna na różne warunki, a do tego nie mają na nią negatywnego wpływy plamy, o jakie przecież nietrudno podczas dużej imprezy. Ponieważ jest ona dwuosobowa, to wygodniej w loży VIP usiądzie więcej osób. Możesz ją wykorzystać również do stworzenia przytulnego kącika dla osób zmęczonych imprezą. Dzięki niemu będą mogli w spokoju porozmawiać i wypić drinki. Jej uniwersalny wygląd sprawia, że z równą pewnością możesz jej użyć podczas organizowania przyjęcia o eleganckim charakterze. Ta pufa będzie pasowała wszędzie tam, gdzie panuje elegancki wystrój i chcesz przyjąć gości w naprawdę odpowiednich warunkach. Wynajem stołów i krzeseł to bardzo ważny element udanego eventu. Przekonaj się, że dzięki wykorzystaniu naszej propozycji uda ci się wyczarować idealną dla wszystkich przestrzeń.

Wynajem mebli poznańWynajem mebli Jelenia góra

Wymiary

Szerokość: 130cm Głębokość: 45cm Wysokość: 45cm

Świetnie sprawdzi się z:

Sofa Classic