886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Pufa Ottoman 2 – wygoda dla dwóch osób – Wynajem Puf

Wynajem mebli katowice

Pamiętaj, że seria Ottoman charakteryzuje się prostym, ale zarazem eleganckim wzornictwem. Nie inaczej jest w przypadku Pufy Ottoman 2. Jest to w zasadzie taka sama pufa jak Ottoman, ale przeznaczona do wygodnego siedzenia przez dwie osoby. Dzięki temu w jednym miejscu zmieścisz więcej gości. Ta prosta propozycja może stać się podstawą dla twojej inspiracji.

Jeżeli masz plan… – Wynajem Puf

Jeżeli doskonale wiesz w jaki sposób ma wyglądać zaaranżowany przez ciebie kącik dla twoich gości, z pewnością znajdziesz w nim miejsce na proste kształty i czyste linie w kolorze białym. Dodaj do tego również białą pufę Ottoman 2. Jeżeli stawiasz na biel i używasz do urządzenia pomieszczenia również naszych mebli eventowych z kolekcji Classic, koniecznie uzupełnij je o propozycję również naszych puf dostępnych w ramach wypożyczalni mebli eventowych. Pufa dla dwóch osób świetnie wygląda w towarzystwie podłużnego stolika. Dzięki temu wyczarujesz nowoczesną przestrzeń o jasno określonym przeznaczeniu. Pufa doskonale uzupełnia każdą przestrzeń i będzie stanowiła jej wizualną ozdobę. Przekonaj się, że dzięki wykorzystaniu naszych pomysłów na meble eventowe, całość kompozycji będzie wyglądała bardzo spójnie i nowocześnie. Przekonaj się, jak wiele możesz osiągnąć dzięki wykorzystaniu naszych pomysłów na twoje wnętrze.

Wynajem mebli warszawaWynajem mebli wrocławWynajem mebli kraków

Pufa dla dwojga

Pufa Ottoman 2 została wykonana ze skóry ekologicznej, która jest odporna na różne warunki, a do tego nie mają na nią negatywnego wpływy plamy, o jakie przecież nietrudno podczas dużej imprezy. Ponieważ jest ona dwuosobowa, to wygodniej w loży VIP usiądzie więcej osób. Możesz ją wykorzystać również do stworzenia przytulnego kącika dla osób zmęczonych imprezą. Dzięki niemu będą mogli w spokoju porozmawiać i wypić drinki. Jej uniwersalny wygląd sprawia, że z równą pewnością możesz jej użyć podczas organizowania przyjęcia o eleganckim charakterze. Ta pufa będzie pasowała wszędzie tam, gdzie panuje elegancki wystrój i chcesz przyjąć gości w naprawdę odpowiednich warunkach. Wynajem stołów i krzeseł to bardzo ważny element udanego eventu. Przekonaj się, że dzięki wykorzystaniu naszej propozycji uda ci się wyczarować idealną dla wszystkich przestrzeń.

Wynajem mebli poznań Wynajem mebli Jelenia góra Wynajem mebli Jelenia góra Wynajem mebli Jelenia góra Wynajem mebli Jelenia góra Wynajem mebli Jelenia góra

Wymiary

Szerokość: 130cm Głębokość: 45cm Wysokość: 45cm

Świetnie sprawdzi się z:

Sofa Classic