886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Fotel Chesterfield – młodszy brat sofy – Wynajem Foteli

Wypożyczalnia mebli katowiceNiewielkich rozmiarów fotel Chesterfield pasuje do sofy o tej samej nazwie. Razem tworzą one duet idealny, który wzbogaci wystrój niejednego pomieszczenia. Ustaw meble obok stolika kawowego, który również dostępny jest w asortymencie mebli do wynajęcia, a następnie ciesz się jakością relaksu swojego i swoich gości.

Groźny wygląd, delikatny efekt – Wynajem Foteli

Fotel Chesterfield wygląda groźnie. Nic dziwnego, w końcu wykonano go z czarnej skóry ekologicznej, która dodatkowo ozdobiona została spikowaniami. Może to sprawiać piorunujące wrażenie. Jednak bez obaw! Wystarczy, że usiądziesz w jego miękkim wnętrzu, a przekonasz się jak przyjemny jest w dotyku. To nieszablonowe podejście z pewnością ci się opłaci. Fotel Chesterfield wygląda bardzo reprezentacyjnie. Jest elegancki, masywny, ale przy tym nie przytłacza swoimi gabarytami. Dzięki temu pozwala on na stworzenie niebanalnego efektu końcowego. Fotel to doskonałe uzupełnienie dla oferty sofy Chesterfield. Zestawiając ze sobą dwie sofy i fotel, uzyskasz efekt przytulnego i eleganckiego zarazem kącika do wypicia kawy lub przeczytania gazety. Wygląd serii Chesterfield jest odpowiedni także dla imprez o wieczorowym charakterze. Z pewnością będzie ona pasowała do wnętrz klubów i innego typu lokali, w których rozbrzmiewa muzyka. Wynajem stołów Warszawa zapewni odpowiednie miejsce na kawę czy dokumenty.

Wynajem mebli biurowych poznańWynajem mebli biurowych Jelenia góra

Charakterystyczny detal

Fotel Chesterfield został stworzony z myślą o każdym detalu. To właśnie dzięki niemu całość wygląda tak elegancko. Przekonaj się, że meble dostępne w ramach wypożyczalni krzeseł Poznań są naprawdę stabilne, trwałe i estetyczne, dzięki czemu sprawdzą się również w czasie trwania najbardziej eleganckich imprez. Efekt finalny z pewnością zadowoli gusta każdego, komu zależy na ponadczasowym wyglądzie i idealnej stylistyce. Przekonaj się, że ufając nasze wypożyczalni nie zawiedziesz się. Do tego propozycja jest przeznaczona dla każdego. A więc niezależnie, jakiego typu event organizujesz, przekonasz się, że dzięki naszym propozycjom stworzysz niezwykły efekt finalny, który zaskoczy każdego gościa. A ty uznany zostaniesz za świetnego organizatora, który myśli o każdym aspekcie zabawy.

 

Warianty Kolorystyczne:

Wynajem mebli biurowych krakówWypożyczalnia mebli warszawa  

Wymiary

szerokość: 116 cm głębokość: 88 cm wysokość: 78 cm