886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Praktyczny Fotel Hand

Wypożyczalnia mebli eventowych Łódź

Fotel o nietypowym i bardzo praktycznym wyglądzie. To świetny wybór na większość wydarzeń takich jak targi, spotkania biznesowe, szkolenia, prezentacje czy różnego rodzaju prezentacje firm. Dzięki nim można przełamać stereotypowy wygląd foteli biurowych, a dzięki doskonale dobranym wymiarom wyglądają profesjonalnie i nowocześnie.

Wygoda to podstawa

Komfort na spotkaniach czy też szkoleniach stanowi jedną z najistotniejszych elementów organizacji. Dzięki wygodnemu siedzisku np. przyszły klient albo pracownik nie będzie się niecierpliwił i odpocznie. Jego ergonomiczny kształt pomoże zapewnić dobrą postawę podczas siedzenia co wpłynie na mniejsze zmęczenie. Wynajem stołów Warszawa to świetna opcja żeby za jednym razem zamówić nie tylko krzesła ale także odpowiednie stoły.

Multum kolorów

Może cztery warianty kolorystyczne to nie jest zbyt wiele dla Państwa, ale w naszej bogatej ofercie wypożyczalni mebli eventowych znajdują się współgrające ze sobą meble. A połączenie wyrafinowanego niebieskiego z na przykład szarym fotelem hand da naprawdę ładną i dopełniającą się kompozycje.

Innowacyjny wygląd

Wypożyczalnia mebli eventowych poznańWypożyczalnia mebli eventowych Jelenia góraWypożyczalnia mebli eventowych ŁódźWynajem mebli eventowych katowice

Wymiary

Szerokość: 72cm Głębokość: 49cm Wysokość: 91cm