886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Fotel Jim z ozdobnymi przeszyciami – Wynajem Foteli

Wynajem mebli eventowych warszawa

Przekonaj się, że oferta wypożyczalni krzeseł jest bardziej bogata, niż jesteś to sobie w stanie wyobrazić. W ofercie nie zabrakło również prostego fotela, który może uzupełnić ofertę sofy Line, ale może także występować solo. Dzięki niemu uda ci się wyczarować eleganckie wnętrze niezależnie od tego, czy związane jest ono z biznesem, czy też z rozrywką.

Dobre wymiary – Wynajem Foteli

Fotel Jim ma wymiary: szerokość 72 centymetry, wysokość 67 centymetrów, natomiast głębokość – 70 centymetrów. Dzięki temu dobrze pasuje do innych naszych propozycji meblarskich. Z tego też powodu warto z niego skorzystać tworząc przytulny kąt ze stolikiem kanapą lub otomaną. Fotel Jim pasuje zarówno na imprezę w klubie, jak również do stworzenia miejsca prezentacji firmy w trakcie trwania branżowych imprez. Jest on lekki, ale przy tym stabilny, dzięki czemu wygodnie jest w nim usiąść i oddać się krótkiej chwili relaksu. Jeżeli ciekawi cię jak wygląda ten model w zestawieniu z innymi meblami eventowymi do wynajęcia dostępnymi w naszej ofercie, sprawdź to sam oglądając przygotowane przez nas wizualizacje i przykładowe realizacje. Zobaczysz wówczas, że fotel Jim jest wykorzystywany zarówno na imprezach oficjalnych, jak również tych o nieco bardziej luźnym charakterze.

Wynajem mebli eventowych wrocławWynajem mebli eventowych krakówWynajem mebli eventowych poznań

Piękny wygląd każdego dnia

Jeżeli chcesz się przekonać co może ci dać skorzystanie z naszej propozycji, dowiedz się jedynie, że fotel Jim został obity skórą ekologiczną, która jest wygodna w pielęgnacji i dobrze wygląda. Żaden brud lub rozlany napój nie będzie problemem, odkąd wytrzeć można go korzystając jedynie z czystej szmatki. To wygodne rozwiązanie, prawda? Skóra ekologiczna sprawdzi się w miejscu, w którym przewija się wiele osób, a tobie zależy na utrzymaniu tego samego, czystego efektu. Bogate przeszycia są elementem ozdobnym, który wyróżnia ten model fotela spośród wielu innych, nieraz bardzo do siebie podobnych. Sprawdź sam, że meble eventowe Warszawa sprawdzają się zawsze perfekcyjnie i są przystosowane do różnych warunków i okoliczności twojego eventu.

Wynajem mebli eventowych ŁódźWypożyczalnia mebli krakówwynajem namiotow katowicewynajem namiotow warszawawynajem namiotow wrocławwynajem namiotow wrocławwynajem namiotow wrocławwynajem namiotow wrocławwynajem namiotow wrocławwynajem namiotow wrocławwynajem namiotow wrocław

Wymiary

Szerokość: 72cm Głębokość: 70cm Wysokość: 67cm

Świetnie sprawdzi się z:

Sofa Classic