886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Nowoczesność na stylowe eventy – fotel Le Corbusier – Wypożyczalnia Foteli

wynajem namiotow poznań

Fotel Le Corbusier przygotowany został jako element kompletu do takiej samej sofy. Ta propozycja sprawdzi się w kąciku kawowym. Jeżeli tylko chcesz uzyskać nowoczesny efekt finalny, to propozycja naszej wypożyczalni mebli eventowych jest stworzona dla ciebie.

Wygodne miejsce dla jednej osoby – Wypożyczalnia Foteli

Fotel Le Corbusier ma bardzo charakterystyczny wygląd, który w zasadzie trudno jest pomylić z jakimkolwiek innym. Klockowaty kształt i metalowa rama czynią go rozpoznawalnym na całym świecie. Proponujemy ten model w czarnej stylistyce obitej skórą ekologiczną. Chociaż jest on taki sami jak kanapa Le Corbusier, spokojnie możesz wykorzystać go osobno. W każdej postaci będzie wyglądał bardzo dobrze. Fotel idealnie uzupełni wystrój wnętrza i stanie się przysłowiową kropką nad i, która dopełni wygląd całego wnętrza. Przekonaj się, że wybierając sprawdzoną klasykę w nowoczesnej odsłonie, zaskarbisz sobie sympatię ze strony odwiedzających twoją imprezę osób. Z pewnością każdy zwróci uwagę na tak nietypowy fotel, który od razu rzuca się w oczy. Przekonaj się o tym naocznie.

Wynajem mebli eventowych warszawa

Na każdą okazję – fotel Le Corbusier

Fotel Le Corbusier przygotowany został w ofercie wypożyczalni krzeseł Poznań nie bez przyczyny. Przede wszystkim jest to bardzo uniwersalny mebel, który wykorzystasz zarówno podczas biznesowego spotkania, jak również w trakcie trwania eleganckiego eventu, na który zapraszasz osoby na najwyższych stanowiskach. Czarny, stylowy kolor będzie doskonale uzupełniał zarówno prezentację codzienną, jak również wieczorową, tworząc ciekawy efekt końcowy. Korzystając z naszej propozycji zapewniasz sobie bardzo stylową prezentację twojego wnętrza. Fotel ma wymiary 76x70x67cm. Jest zgrabny. Połączenie dwóch foteli i stolika kawowego pozwoli ci na stworzenie eleganckiego, schludnego kącika, w którym możesz rozłożyć katalogi firmowe lub spokojnie porozmawiać z kontrahentami. Nienachalny wygląd bardzo pozytywnie wpłynie na odbiór twojego przedsiębiorstwa. Wynajem stołów Wrocław zapewni odpowiednie stoliki do tego modelu. Ponieważ nasza firma ma oddziały w całej Polsce, koszt dostawy mebli eventowych pod podany przez ciebie adres będzie zdecydowanie niższy. Dlatego już dziś skorzystaj z naszej propozycji.

Wymiary

Szerokość: 75cm Głębokość: 68cm Wysokość: 67cm