886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Nowoczesność na stylowe eventy – fotel Le Corbusier

wynajem namiotow poznań

Fotel Le Corbusier przygotowany został jako element kompletu do takiej samej sofy. Ta propozycja sprawdzi się w kąciku kawowym. Jeżeli tylko chcesz uzyskać nowoczesny efekt finalny, to propozycja naszej wypożyczalni mebli eventowych jest stworzona dla ciebie.

Wygodne miejsce dla jednej osoby

Fotel Le Corbusier ma bardzo charakterystyczny wygląd, który w zasadzie trudno jest pomylić z jakimkolwiek innym. Klockowaty kształt i metalowa rama czynią go rozpoznawalnym na całym świecie. Proponujemy ten model w czarnej stylistyce obitej skórą ekologiczną. Chociaż jest on taki sami jak kanapa Le Corbusier, spokojnie możesz wykorzystać go osobno. W każdej postaci będzie wyglądał bardzo dobrze. Fotel idealnie uzupełni wystrój wnętrza i stanie się przysłowiową kropką nad i, która dopełni wygląd całego wnętrza. Przekonaj się, że wybierając sprawdzoną klasykę w nowoczesnej odsłonie, zaskarbisz sobie sympatię ze strony odwiedzających twoją imprezę osób. Z pewnością każdy zwróci uwagę na tak nietypowy fotel, który od razu rzuca się w oczy. Przekonaj się o tym naocznie.

Wynajem mebli eventowych warszawa

Na każdą okazję – fotel Le Corbusier

Fotel Le Corbusier przygotowany został w ofercie wypożyczalni krzeseł Poznań nie bez przyczyny. Przede wszystkim jest to bardzo uniwersalny mebel, który wykorzystasz zarówno podczas biznesowego spotkania, jak również w trakcie trwania eleganckiego eventu, na który zapraszasz osoby na najwyższych stanowiskach. Czarny, stylowy kolor będzie doskonale uzupełniał zarówno prezentację codzienną, jak również wieczorową, tworząc ciekawy efekt końcowy. Korzystając z naszej propozycji zapewniasz sobie bardzo stylową prezentację twojego wnętrza. Fotel ma wymiary 76x70x67cm. Jest zgrabny. Połączenie dwóch foteli i stolika kawowego pozwoli ci na stworzenie eleganckiego, schludnego kącika, w którym możesz rozłożyć katalogi firmowe lub spokojnie porozmawiać z kontrahentami. Nienachalny wygląd bardzo pozytywnie wpłynie na odbiór twojego przedsiębiorstwa. Wynajem stołów Wrocław zapewni odpowiednie stoliki do tego modelu. Ponieważ nasza firma ma oddziały w całej Polsce, koszt dostawy mebli eventowych pod podany przez ciebie adres będzie zdecydowanie niższy. Dlatego już dziś skorzystaj z naszej propozycji.

Wymiary

Szerokość: 75cm Głębokość: 68cm Wysokość: 67cm