886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Fotel obrotowy przyjacielem każdego wydarzenia

wynajem namiotow Jelenia góra

Jeżeli świat biznesu najwyższego szczebla to także element twojej codzienności albo zajmujesz się profesjonalną organizacją eventów, powinieneś zapoznać się z ofertą wypożyczalni mebli eventowych w Warszawie. Jedną z propozycji jest nowoczesne, wyjątkowo ekskluzywne krzesło obrotowe.

Wyróżnij się!

Ten produkt przygotowany został z myślą o wydarzeniach w ramach których zgromadzona została duża publiczność. Fotel obrotowy może zostać wykorzystany jako siedzisko przygotowane dla gości specjalnych, ekspertów lub osób bardzo znanych. Z pewnością takie miejsce będzie dla nich nobilitujące, pozwoli także na podkreślenie niecodziennego charakteru obecności gości VIP. Jego tapicerowanie zostało w całości wykonane z modnej i nowoczesnej skóry ekologicznej. Nóżka posiada pneumatyczną regulację wysokości, dzięki czemu każdy z zaproszonych ma szansę na ustawienie mebla zgodnie z własnymi preferencjami. To bardzo wygodne. Dzięki temu nowoczesnemu krzesłu jednoznacznie się wyróżnisz oraz wskażesz na swój profesjonalizm.

Nowoczesna stylistyka

Krzesło obrotowe znajdujące się w propozycjach wypożyczalnie mebli cechuje się bardzo atrakcyjnym wyglądem. Czarny materiał prezentuje się szykownie, a wygodny, półokrągły kształt wręcz zachęca do siedzenia. Minimalizm jest w cenie. Takie rozwiązanie jest stworzone dla nowoczesnych wnętrz oraz nowoczesnych, dynamicznych rozwiązań, które pozwalają na dowolną zabawę formą. Jego kształt kojarzy się ze współczesnymi rzeźbami. Wszelkiego typu programy, w tym także takie związane ze światem biznesu, zostaną wręcz uświetnione zapewnieniem eleganckich mebli. Fotele obrotowe z tej serii można ustawiać w dowolnych konfiguracjach. Możesz stworzyć z nich kilka linii, zapewniając przy tym doskonałą widoczność, na przykład wyświetlanych slajdów, każdemu z uczestników.

Wybór mebli przeznaczonych do organizacji eventów z najwyższej półki podkreśli twój charakter profesjonalisty. A pamiątkowe oraz reklamowe zdjęcia zrobione w trakcie uroczystości będą wyglądały wspaniale. Zaproszeni przez ciebie goście poczują się wyróżnieni, gdy zadbasz o najwyższą jakość i zdecydujesz się na wynajem foteli obrotowych w których aż chce się siedzieć. Obok takiej propozycji z pewnością nie można przejść obojętnie. Daj się poznać jako specjalista w swojej dziedzinie.

wynajem namiotow Łódźwypożyczalnia krzeseł katowice

Wymiary

Średnica: 60cm Wysokość: 55cm