886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Fotel Queen – klasyczna wygoda

wypożyczalnia krzeseł wrocław

Fotel ten stylizowany jest klasycznymi fotelami z lat 90′ ale dzięki użyciu nowoczesnych materiałów jego wygoda wyprzedza znaczną większość nawet współczesnych modeli. A sam fotel pozwoli wprowadzić gościa w komfortową podróż sentymentalną. Dzięki wygodnej poduszce wbudowanej w siedzisko. Wynajem odpowiednich krzeseł czy foteli jest bardzo ważnym aspektem podczas organizacji mebli na event czy samego przyjęcia, fotele te odnajdą się świetnie nawet z meblami targowymi.

Nie zapomniane spotkanie

Dzięki aranżacji z użyciem tych foteli twoje wydarzenie będzie długo mile wspominane przez gości a zastosowanie wielu wariantów kolorystycznych może przynieść lepsze efekty w praktyce niż w zamyśle. Dzięki uniwersalnym wymiarom 54 cm szerokości może być stosowany bez problemu w średnich pomieszczeniach. Fotele można ustawić w rzędy przy dużych stołach, a także można użyć go by podkreślić stanowisko zasiadającego na nim gościa.

Z wysokiej jakości materiałów

Fotel ten jest produkowany z bardzo wysokiej jakości materiałów dzięki czemu mamy pewność że nie zniszczy się w pierwszej lepszej sytuacji, a jego użytkowanie będzie wiązało się z komfortowo spędzonym czasem. Nasza wypożyczalnia mebli eventowych posiada w swojej ofercie również doskonale rozwiązania jeśli chodzi o aranżacje tych foteli, wystarczy zadzwonić.

Warianty kolorystyczne:

wypożyczalnia krzeseł wrocławwypożyczalnia krzeseł krakówwypożyczalnia krzeseł poznań  

Wymiary

Szerokość: 54cm Głębokość: 82cm Wysokość: 101cm