886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Fotel Siesta

Fotel Siesta to mebel oparty na prostym a jednocześnie oryginalnym pomyśle, to jest na połączeniu stalowej konstrukcji z lekkim sznurkowym wypełnieniem. Siesta posiada stelaż z prętów stalowych w kolorze czarnym. Okrągłe siedzisko wykonane jest poprzez oplecenie stalowej ramy grubą polietylenową żyłką w kolorze czarnym. Dzięki takiej konstrukcji fotel jest nie tylko oryginalne pod względem wizualnym, ale także wygodne.

Event w ogrodzie?

Fotel Siesta określane jest jako ogrodowe, co zdradza jego główne przeznaczenie do wykorzystania jako krzesła outdoorowego. Można je z powodzeniem wykorzystać na imprezie plenerowej, w parku, w ogrodzie lub na tarasie. Wypożyczalnia mebli poleca wynajem foteli Siesta na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, pikniki firmowe lub rodzinne oraz wszędzie tam, gdzie event odbywający się w plenerze ma charakter głównie towarzyski i zabawowy.

Powiew świeżości

Zastosowanie smukłych elementów nośnych oraz elastycznego tworzywa sztucznego powoduje, że krzesło nie jest zbytnio sztywne, a to z kolei podnosi poziom komfortu i sprzyja relaksowi. Wielkim pozytywem prezentowanego krzesła jest ażurowe siedzisko, które ułatwia cyrkulację powietrza, co z pewnością zostanie docenione w czasie letnich upałów. Fotel z serii Siesta można również używać z barwnymi poduszkami, w ten sposób jednocześnie urozmaicając ich estetykę i dodatkowo podnosząc wygodę.
wynajem krzeseł wrocław - fotel siestawynajem namiotow kraków