886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Fotel Vx

Fotel biurowy VX to propozycja komfortowego fotela obrotowego, który doskonale sprawdza się jako mebel do pracy. Fotel posiada siedzisko tapicerowane miękką tkaniną bawełnianą w kolorze szarym oraz tak samo tapicerowany niewielki fragment oparcia w jego górnej części. Oparcie, poza wspomnianą górną częścią, w większości wykonane zostało z wytrzymałego materiału siatkowego w kolorze czarnym. Takie rozwiązanie zapewnia swobodny przepływ powietrza za plecami użytkownika, co bez wątpienia wpływa korzystnie na komfort pracy.

Nowoczesne fotele do biura

Siedzenie w prezentowanym fotelu posiada regulację, która pozwala zarówno na ustawienie jego wysokości, jak i nachylenia płaszczyzny siedziska. Ponadto fotel zaopatrzony jest w stabilną pięcioramienną podstawę z gumowanymi kółkami. Dopuszczalne obciążenie to 120 kilogramów.

Wypożyczalnia mebli biurowych poleca

Jeżeli interesuje Państwa wynajem foteli biurowych, to w naszym katalogu znajdą kilka wzorów tego typu mebli. Ponadto polecamy również zapoznanie się z asortymentem mebli biurowych w rodzaju biurek, kontenerów biurkowych oraz szaf na akta. Mogą Państwa zainteresować również tak zwane sety biurowe, czyli całe zestawy mebli biurowych o wysokiej funkcjonalności i ujednoliconej estetyce. Oferujemy meble biurowe na wynajem krótko i długoterminowy, zapewniamy transport oraz montaż wypożyczanych mebli u klienta. Zapraszamy do zapoznania się z innymi meblami z naszej oferty. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.


Wynajem mebli eventowych warszawaWynajem mebli eventowych warszawaWynajem mebli eventowych warszawa

Wymiary

– szerokość całkowita: 58cm – szerokość siedziska: 49cm – głębokość siedziska: 49cm – wysokość całkowita: 94-104cm – wysokość oparcia od powierzchni siedziska: 48cm maksymalne obciążenie: 120kg