886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Fotel Worek Pufa Sako Czarny

Stoły na wynajem

Jedna z nieco bardziej oryginalnych propozycji w naszym asortymencie to wygodne fotele typu „Sako” lub „Sakwa”, albo by być bardziej precyzyjnym „Sacco”. Są to fotele, których historia sięga lat sześćdziesiątych ubiegłego stulecia. Wtedy właśnie powstał pierwszy popularny mebel tego typu. Był on dziełem włoskich projektantów epoki modernizmu i natychmiast zyskał wielką popularność.

Meble wypoczynkowe w najlepszym wydaniu

Fotel wzorowany na worku fasoli intryguje swoim prostym designem i zachwyca wygodą. Jest w pewnym sensie kolejnym potwierdzeniem tezy, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Pierwszy wzór fotela Sacco różnił się nieco od fotela prezentowanego tutaj. Pierwowzór posiadał bowiem bardziej zarysowane i nieco wyższe oparcie. Generalnie jednak podstawowa idea pozostaje od dziesięcioleci taka sama. Jedyne, co się zmienia, to mnogość nowych wzorów foteli projektowanych w duchu Sacco.

Komfortowe i nowoczesne fotele na Twoją imprezę

Fotele Sako, które proponuje klientom nasza wypożyczalnia foteli eventowych to model współczesny, niezwykle ergonomiczny i wygodny. Fotel Sako Czarny posiada podstawę o średnicy 90cm i pojemność 250 litrów. Wykonany został z odpornej tkaniny, a jego wypełnienie stanowi elastyczny granulat. Te parametry i cechy wynajmowanych przez nas foteli Sako pozwalają na niezwykle wygodne i bezpieczne użytkowanie w szczególności przez dzieci oraz młodzież. W naszym asortymencie obok foteli w kolorze czarnym posiadamy również fotele Sako czerwone.Wynajem mebli katowiceWynajem mebli katowice