886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Ottoman CRV kolejna odsłona – Wynajem Puf

Wynajem mebli Łódź

Siedzisko Ottoman CRV to kolejny element należący do rodziny niskich puf, praktycznych i wygodnych. Dzięki poszczególnym elementom, które wchodzą w skład tego zestawu, otrzymasz finalną propozycję dostosowaną do twoich indywidualnych potrzeb.

Pufy jak puzzle – Wynajem Puf

Poszczególne elementy wchodzące w skład serii Ottoman można ze sobą zestawiać w dowolny sposób, za każdym razem uzyskując ciekawy efekt. Niezależnie od tego, czy pufy chcesz postawić w holu dla wygody gości, w szatni, by łatwiej było im zdjąć okrycia wierzchnie, czy już na sali w której odbywa się impreza, by zaproszone osoby mogły odpocząć, możesz skomponować całkowicie inny układ. Taka różnorodność sprawi, że za każdym razem uzyskasz nowy, jeszcze ciekawszy efekt wizualny, dopasowany do czasu i miejsca. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i umożliwi ci jeszcze łatwiejsze zapanowanie nad chaosem, który pojawia się podczas organizacji każdego przyjęcia, niezależnie od liczby zaproszonych na nie osób. Dzięki pomocy mebli eventowych na wynajem, za każdym razem stworzysz ten sam, ale wciąż intrygujący efekt.

Wypożyczalnia mebli biurowych katowiceWypożyczalnia mebli biurowych warszawa

Najwygodniejsza seria na rynku

Ottoman CRV należy do grona zdecydowanie najbardziej wygodnych siedzisk na rynku. Co je wyróżnia? Jasna tapicerka jest łatwa do utrzymania w czystości. Wygodna wysokość będzie pasowała każdemu, niezależnie od wzrostu. Razem daje to naprawdę świetny efekt. Łukowe siedzisko to oryginalna propozycja, która urozmaici wygląd całego wnętrza. Dzięki niemu uzyskasz naprawdę ciekawą aranżację pomieszczenia. Niezależnie od stylu, w jakim przygotowana jest twoja impreza, za każdym razem stworzysz ten sam, niebanalny efekt. Koło takiego siedziska żaden gość nie przejdzie obojętnie. Możemy zagwarantować, że nasza propozycja przypadnie do gustu każdemu, komu tylko zależy na nietypowym wizerunku całego zaprojektowanego przez siebie wnętrza. Sprawdź i przekonaj się sam, że wykorzystując propozycję wypożyczalni krzeseł, uda ci się zaplanować cały event zgodnie z twoimi potrzebami. Ottoman CRV jest najlepszym przykładem na to, że prostota w nowoczesnej odsłonie zawsze się obroni i zawsze będzie wyglądała doskonale.

Wypożyczalnia mebli eventowych krakówWypożyczalnia mebli eventowych poznań

Wymiary

Szerokość całkowita: 160cm Głębokość: 80cm