886 740 274
bok@meble-eventowe.com

Pufa Ottoman 3 – jeszcze większa wygoda

Nasza wypożyczalnia Meble Eventowe ma zaszczyt przedstawić Państwu naszą najszerszą pufę z serii ottoman. Jest ona na tyle duża że pomieści do czterech gości. Dzięki temu w jednym miejscu zmieścisz więcej gości. Ta prosta propozycja może stać się podstawą dla twojej inspiracji.

Wykorzystaj przestrzeń

Wynajem tej dużej pufy to doskonały pomysł aby zaaranżować wnętrze, jej warianty kolorystycznie świetnie sprawią się osobno jak i pomieszane. Biały kolor pufy nadaje się idealnie do przyjęć okazjonalnych czy bankietów, gdzie rozjaśni pomieszczenie i nada wręcz ceremonialnego charakteru. Czarny kolor można zastosować w przypadku bardziej biznesowych spotkaniach czy jako strefa dla ważniejszych gości. Połączenie bieli z czernią zapewnią „klasyczny” kontrast, mogą przedzielić sale na pół ustawiając na przeciwnych ścianach osobno kolory, a dzięki wymieszaniu ich ze sobą stworzą abstrakcyjny, odważny wystrój. Pufy te można na przemian łączyć z innymi pufami z rodziny ottoman, dzięki czemu można uzyskać ciekawe aranżacje i wykorzystać większą powierzchnie pomieszczenia. Otaczając tę białą pufę czterema czarnymi pufami 1/4 można stworzyć unikalny wzór, wszystko zależy od Państwa kreatywności, a aranżowanie z tymi pufami jest proste jak układanie klocków i stwarzające przyjemność. Nasza wypożyczalnia krzeseł Warszawa dostarczyła i umeblowała nie jedno spotkanie, w którym pufy były elementem przewodnim i które idealnie współpracowały z sofami Classic i Line.

Wypożyczalnia stołów

Wypożyczenie odpowiedniego stolika do takiej aranżacji może okazać się równie ważne co dobór właściwych puf. Stoliki koktajlowe świetnie sprawią się w takiej kompozycji, można użyć między innymi stolików Teb, Egg, Huston czy Coffee Small, dla osób które potrzebują więcej miejsca niż na napoje czy przekąski polecamy stoły Ever czy stoliki coffe big. Szklane stoliki sprawią się również świetnie a ich uniwersalność

Wynajem mebli eventowych warszawa

Wymiary

Szerokość: 100cm Głębokość: 100cm Wysokość: 45cm

Świetnie sprawdzi się z:

Sofa Classic